Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Onet Poczta logowanie do pocztyLogowanie do poczty Onet odbywa się dokładnie na takich samych zasadach jak do większości systemów poczty elektronicznej online. Po przejściu na dedykowany adres strony internetowej, www.poczta.onet.pl należy podać login – adres e-mail – oraz ustalone do konta hasło.

Ten artykuł wyjaśnia jak zalogować się do Poczta Onet w przeglądarce internetowej.

Logowanie do konta Poczty Onet

Adres e-mail tworzony jest na etapie rejestracji konta w poczcie Onet. Nie musisz być użytkownikiem innej poczty internetowej, aby móc założyć pierwszą skrzynkę e-mail w poczta Onet.

Jak zalogować się i obsługiwać pocztę Onet?

Logowanie do poczty Onet możesz zainicjować:

  • przechodząc na stronę internetową www.onet.pl lub dowolną inną witrynę portalu Onet, np. Onet Wiadomości. Następnie kliknij E-MAIL na górze ekranu, aby przejść do okna logowania do systemu Webmail (obsługa poczty e-mail w przeglądarce),
    Logowanie do konta Poczty Onet
  • korzystając z dedykowanego adresu www.poczta.onet.pl aby od razu przejść do witryny logowania do poczty internetowej,

Ponadto obsługa poczty Onet możliwa jest w aplikacjach:

  • możesz obsługiwać pocztę e-mail w dedykowanej aplikacji Onet dla urządzeń z systemem Android, Przeczytaj jak skonfigurować pocztę Onet w aplikacji.
  • możesz zalogować się do poczty Onet korzystając z dowolnego programu do obsługi poczty e-mail dla urządzeń mobilnych oraz komputerów PC/MAC, np. poczta Outlook, Thunderbird.

Opcje dodatkowe

W oknie logowania na stronie internetowej Onet Poczta znajdziesz zarówno pola i przyciski odpowiedzialne za logowanie i obsługę poczty e-mail, a także:

  • Zapamiętaj mnie: ta funkcja pozwala wymusić zapamiętanie hasła w przeglądarce internetowej. Nie zaleca się jej używania ze względów bezpieczeństwa. Jeśli korzystasz z opcji zapamiętywania haseł w przeglądarce internetowej, pamiętaj o zabezpieczeniu komputera programem antywirusowym oraz hasłem administratora urządzenia. Dbaj o bezpieczeństwo swojej bezpłatnej poczty Onet,
  • Odzyskaj hasło: umożliwia odzyskanie tj. zmianę hasła do konta poczty Onet. Ta funkcja działa wtedy, gdy wcześniej zdefiniowałeś opcje odzyskiwania hasła, np. dodatkowy adres e-mail, telefon, itp.Odzyskaj szybko hasło do poczty Onet. Nie pamiętam hasła – Jak zmienić hasło Poczta Onet?

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz