Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

O mnie

Cześć, na imię mam Grzegorz i od 4 lat pracuję z domu… w Internecie. Jestem związany od ponad 10 lat z branżą IT, niewątpliwie Internet stał się moim miejscem pracy.

Prywatnie jestem maniakiem klocków Lego, pieczonej karkówki z grilla i ciemnego piwa. Zawodowo mam problem z pozycją w Google. Nie lubię być na drugiej stronie.

Jestem pierwszą osobą, która zdominowała w sieci ruch związany z systemem  Android TV. Moje filmy instrukcje na YouTube do dziś dostarczają cennej wiedzy o obsłudze i konfiguracji telewizorów z Android TV. To był mój początek wyścigu o pierwszą pozycję w Google.

Dla swojego pracodawcy jestem specjalistą od treści, kimś pomiędzy copywriterem a marketingowcem. Specjalizuję się w tworzeniu instrukcji – pisanych oraz instrukcji video, np. publikowanych w serwisie YouTube. Zajmuję się tym zawodowo i prywatnie. Próbkę moich prywatnych prac znajdziesz właśnie na stronie www.karczma.edu.pl oraz na kanale YouTube

Moja praca nie ogranicza się tylko do napisania instrukcji jak zalogować się do skrzynki e-mail. Moim zdaniem jest stworzenie takiej instrukcji lub całej grupy artykułów, które sprawią, że znajdę się na szczycie wyników wyszukiwania w Google.

Domyślasz się już pewnie, że cały proces to coś więcej niż tylko kilka linijek tekstu i parę zrzutów ekranu. Pozycjonowanie tekstu, content marketing, SEO, optymalizacja treści i wiele wiele innych. Wyniki mojej pracy, np. z kanałem KarczmaTV oraz stroną internetową możesz sprawdzić w wyszukiwarce Google.

Content marketing, a więc marketing treści to nie tylko chwytliwe opisy produktów, ale także wiedza im towarzysząca. Jak coś zrobić, jak tego użyć, z czym połączyć, gdzie kupić. Wiedza o produkcie, jego możliwościach, problemach,generuje ogromny ruch w sieci Internet. Ten ruch zamieniam w sprzedaż i dosprzedaż.

Prywatnie po prostu dążę do przeskoczenia konkurencji i generowania ruchu na mojej stronie internetowej oraz kanale YouTube. Zawodowo łączę treść z analizą ruchu w Google, wyprzedzam konkurencję i zwiększam sprzedaż produktów dostosowanych do treści jakie tworzę. Lub odwrotnie, tworzę treści, które mają sprzedawać określone produkty i robią to, dzięki wysokiej pozycji w Google.

Daj znać jeśli chciałbyś nawiązać współpracę, karczma.edu[at]gmail.com