O mnie

Cześć, jestem Grzesiek. Od 12 lat jestem związany z branżą IT, a od co najmniej 6 lat zajmuję się pozycjonowaniem stron i przygotowaniem treści, które mają na celu rozwiązywać problemy użytkowników oraz zdobywać najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Moje doświadczenie to 12 lat pracy w największej firmie hostingowej w Polsce. Home.pl to bez wątpienia najlepszy przykład, jak z niewielkiej firmy, można stworzyć giganta, rozpoznawalnego na całym świecie, a już na pewno w Europie środkowej. Jednak to za co odpowiadam w firmie, to moje doświadczenie, którym po części mogę i chcę podzielić się z Tobą.

Kiedy AndroidTV pojawił się pierwszy raz na rynku, skorzystałem z okazji, tworząc kilkadziesiąt unikalnych instrukcji jego obsługi. Daleko wykraczały poza to, co oferowali producenci w swoich centrach pomocy, dlatego udało mi się zdominować sieć swoimi treściami. Opierając się na tym doświadczeniu, podobnie podchodzę do swoich klientów, którzy nawet w gąszczu ogromnej konkurencji, mogą ze mną przebić się na szczyt wyników wyszukiwania.

Internet to przyszłość, która będzie nam towarzyszyła przez dziesiątki lat, dostarczając niezliczonej liczby możliwości świadczenia jak i korzystania z wielu usług, dotarcia do wartościowych informacji oraz prowadzenia sprzedaży jak i robienia zakupów online. Obserwując trendy i zmieniając techniki tworzenia stron, ich pozycjonowania, ale też reagując na wszystko, co dzieje się na świecie, pozwalam moim klientom być zawsze w centrum zainteresowania.

Współpracuję z innymi firmami, aby tak samo móc rozwijać się w tym, w czym jestem najlepszy, ale jednocześnie zawsze dostarczać klientom to, czego potrzebuję i co inni mogą zrobić lepiej. Dlatego możesz być pewny, że powierzając mi zadanie, zawsze będzie ono zrealizowane w terminie oraz z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem wielu ludzi. To oni, nasz zespół, będą i chcą pracować na Twój sukces w sieci Internet.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm i osób prywatnych, a przede wszystkim, wypełnieniem ich treścią oraz utrzymaniem i pozycjonowaniem. Jestem pewny, że powierzając mi witrynę, w przeciągu kilku miesięcy zobaczysz, jak statystyki ruchu na stronie rosną, a następnie zamieniamy ten ruch w konwersję, dopasowując narzędzia do potrzeb strony i Twoich klientów.

Pomogę Ci w obsłudze social media, poprowadzę firmowego bloga, rozwinę treści na stronie internetowej, zlecę przygotowanie profesjonalnych banerów reklamowych i grafik, jak również przygotuję dla Ciebie film reklamowy. Nakręcony z ziemi i powietrza.

Współpracuję z:

 • enato.pl: strony internetowe, pozycjonowanie, strategie reklamowe,
 • sango.szczecin.pl: agencja eventowa, obsługa social media, szkolenia
 • empatheaia.pl: zarządzanie projektami, obsługa klienta i customer experience
 • xxldruk.pl: banery reklamowe, obrazy drukowane na płótnie, plakaty
 • unitrez.com: agencja ochrony, ubezpieczenia
 • www.campingtramp.com: domki i pole namiotowe nad morzem
 • www.ekodar.camp: domki i pole namiotowe nad jeziorem
 • www.szyszka.bar: Bar i Restauracja Szczecin

Prywatnie:

 • karczma.edu.pl: instrukcje, poradniki, Internet, fotografia, film
 • badanie-techniczne.pl: blog motoryzacyjny
 • kebab.szczecin.pl: gastronomia w Szczecinie
 • hot.opole.pl: ciekawe miejsca i wydarzenia w Opolu

Kontakt: