Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak ściągnąć film z CDA na komputer za darmo?Możesz skorzystać z trybu offline CDA Premium, który umożliwia pobieranie filmów i seriali na urządzenie mobilne i oglądanie ich bez dostępu do Internetu. Funkcjonalność ta pozwala za darmo pobrać film i serial i oglądać je w dowolnym momencie. Warunkiem korzystania z trybu Offline CDA jest posiadanie subskrypcji CDA Premium oraz korzystanie z aplikacji mobilnej, np. na telefonie lub tablecie. Jak zgrać film z CDA na pendrive? Ten poradnik Ci w tym pomoże.

Tryb Offline a więc i darmowe pobieranie filmów i seriali na dysk komputera to przywilej korzystania z aplikacji mobilnej. Nie skorzystasz z tej opcji jeśli oglądasz CDA Premium w oknie przeglądarki internetowej. Nie oznacza to jednak, że nie możesz ściągnąć film z CDA na komputer za darmo.

  • WAŻNE! Pamiętaj, że samo pobieranie filmów i seriali z sieci Internet na dysk komputera nie jest nielegalne. Nielegalne może być korzystanie z nich w sposób wykraczający poza  dozwolony użytek. legalne pobieranie i korzystanie z treści powinno odbywać się wyłącznie na treściach, które autor udostępnił do użytku publicznego. Zanim pobierzesz film lub serial CDA za darmo upewnij się, że nie łamiesz zapisów praw autorskich.

Jak korzystać z trybu offline CDA Premium?

Do skorzystania z trybu Offline CDA będziesz potrzebował aktywnej subskrypcji CDA Premium oraz zainstalowanej aplikacji mobilnej  CDA na telefonie lub tablecie. Po zainstalowaniu aplikacji CDA, zalogowaniu się do konta otrzymasz dostęp do biblioteki filmów i seriali CDA Premium. Każdy z filmów i seriali możesz pobrać na urządzenie i korzystać w tzw. trybie offline, a więc oglądać nie mając dostępu do sieci Internet.

Możesz wybrać jakość dopasowując ją do możliwości twojego urządzenia:

CDA Premium i tryb Offline to oczywiście rozwiązanie mobilne i nie będzie ono tym czego szukają użytkownicy nie chcący płacić za subskrypcję CDA. Zwłaszcza, że pobrane filmy i seriale za darmo do pamięci urządzenia nie są jednak plikami ogólnodostępnymi. Możesz je odtwarzać wyłącznie za pomocą aplikacji CDA i Playera CDA.

Jak ściągnąć film z CDA na komputer za darmo?

Drugim rozwiązaniem, które oferuje więcej możliwości na komputerach PC czyli pobieranie filmów z CDA na komputer za darmo to skorzystanie z rozszerzeń, np. do przeglądarki internetowej Google Chrome.

Instalacja rozszerzenia do Google Chrome, np. Video Downloader, pozwala na pobieranie a dokładnie zapisywanie filmów i seriali dostępnych w serwisie CDA na dysku komputera. Pobierz film lub serial CDA i obejrzyj go offline. Do niektórych treści będziesz potrzebował mieć wykupioną subskrypcję CDA Premium.

Możesz zainstalować narzędzia do pobierania filmów z różnych serwisów internetowych w tym także z CDA.

  1. Przejdź do rozszerzeń Google Chrome korzystając z linku lub wpisując w pasku adresu extensions: https://chrome.google.com/webstore/category/extensions
  2. Odszukaj rozszerzenie Video Downloader.
  3.  Zainstaluj video downloader w Google Chrome aby pobierać filmy i seriale CDA na dysk komputera za darmo.
  4. Przejdź do serwisu CDA i wyszukaj interesujący Cię film
  5. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszki wybierając nowo dostępną opcję: Zapisz film video
  6. Opcjonalnie skorzystaj z opcji widocznych bezpośrednio na pasku nawigacji przeglądarki. 

Tags: , , , , ,

1 744 comments