Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak wylogować się z konta Onet Poczta?Możesz w każdej chwili wylogować się z poczty Onet. Ponowny dostęp będzie wymagał logowania za pomocą loginu hasła. Pamiętaj o tym aby wylogować się z poczty za każdym razem po skończonej pracy z kontem. Unikniesz przykrych niespodzianek, zmniejszysz ryzyko włamania się lub wykonania nieautoryzowanych operacji na koncie, nawet przez członków rodziny.

Z osobnego artykułu dowiesz się w jaki sposób zalogować się do Twojej poczty Onet. W tym artykule pokażę Ci w jaki sposób szybko wylogować się z poczty Onet w przeglądarce internetowej.

  • Pamiętaj, że do obsługi poczty Onet możesz używać przeglądarki internetowej, aplikacji Poczta Onet oraz dowolnego innego programu pocztowego. Możesz skonfigurować pocztę Onet także jako zewnętrzne konto, np. konto poczty Gmail.

Jak wylogować się z konta Onet Poczta?

Jeśli chcesz wylogować się z Poczta Onet w przeglądarce internetowej skorzystaj z jednej z dwóch opcji:

  • kliknij przycisk Power (off) aby szybko wylogować się z poczty Onet,
  • kliknij nazwę profilu aby przejść do podstawowych opcji konta > Wyloguj.

Pamiętaj, że zawsze możesz ponownie zalogować się do poczty Onet. Sprawdź jak zalogować się do poczty. 

Jak wylogować się z poczty Onet w aplikacji mobilnej?

Aplikacja na urządzenia Android nie oferuje możliwości wylogowania się z poczty Onet. Tak długo jak konto e-mail skonfigurowane jest w aplikacji, tak długo masz dostęp do poczty zawartej w programie.

Niektóre aplikacje nie oferują opcji wylogowania. Jest to  spowodowane prostym założeniem, w którym twórcy aplikacji stawiają na zabezpieczenia producenta telefonu i użytkownika, który je aktywuje. O ile więc nie możesz wylogować się z Poczty Onet w aplikacji dla systemu Android, możesz zabezpieczyć telefon hasłem, pinem, odciskiem palca i w inny skuteczny sposób.

Tags: , ,

Dodaj komentarz