Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak pobrać plik APK aplikacji WP Poczta?Aplikacja mobilna WP Poczta dostępna jest w sklepie Google Play Store i gotowa do pobrania na większość urządzeń z systemem Android. Po prostu przejdź do Google Play, wyszukaj aplikację mobilną WP Poczta, zainstaluj ją i uruchom.

Jeśli z jakiś powodów potrzebujesz zainstalować starszą wersję aplikacji mobilnej lub Twój telefon nie ma możliwości skorzystania z aplikacji z Google Play, możesz pobrać plik .APK. APK WP Poczta umożliwi Ci zainstalowanie aplikacji pocztowej na dowolnym urządzeniu z systemem Android oraz w aplikacjach typu emulator Android dla Windows.

Nie inaczej wygląda sytuacja gdy korzystasz z nowych telefonów Huawei. Może okazać się, że posiadasz telefon Huawei, który nie posiada dostępu do Google Play. Możesz pobrać plik instalacyjny APK WP Poczta a następnie podjąć próbę jego instalacji na telefonie Huawei.

Jak pobrać plik instalacyjny APK WP Poczta?

Zalecaną metodą jest używanie np. popularnego serwisu APK MIRROR.

APK MIRROR  baza plików instalacyjnych

APK Mirror to strona internetowa, która zawiera pliki instalacyjne APK. Pliki APK to pliki instalacyjne dla aplikacji na Androida. Jeśli masz problemy z pobraniem aplikacji ze Sklepu Play, nie jest on dostępny na Twoim urządzeniu lub po prostu potrzebujesz konkretną wersję oprogramowania –  możesz pobrać ją ze strony APK Mirror.

Baza APK Mirror należy do  Android Police i możesz z dużym prawdopodobieństwem  uznać, że jest to bardzo zaufana strona, z której korzysta i poleca miliony użytkowników.

Jak WP Poczta z APK Mirror na dysk komputera?

Znajdź interesującą Cię aplikację w bazie plików APK a następnie kliknij Pobierz / Download w APK MIrror. Serwis udostępnia aktualne wersje oraz umożliwia ich filtrowanie np. wg. typu urządzenia na którym działają lub wg. wersji.

pobierz Google Play za pomocą APK Mirror

Pobrałem plik .apk na dysk komputera – co dalej?

Jeśli pobrałeś plik instalacyjny WP Poczta APK na dysk komputera z serwisu APK Mirror to możesz wykonać jedną z kilku czynności:

Tags: , ,

Dodaj komentarz