Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Najlepsze emulatory Androida dla systemu WindowsEmulator Android dla systemu Windows pozwala na uruchomienie aplikacji dedykowanych dla systemu Android na Twoim komputerze. Emulator pozwala na pobieranie i uruchamianie aplikacji oraz ich łatwą obsługę bez użycia ekranu dotykowego, dla którego zostały one stworzone. Emulator jest świetnym rozwiązaniem dla graczy, ale także pozwala testować aplikacje przed ich instalacją na właściwym systemie i urządzeniu.

Programiści Androida mogą debugować swoje aplikacje bezpośrednio na komputerze, gracze mogą cieszyć się grami na Androida na większym ekranie. Osobiście korzystam z emulatora Android aby testować aplikacje i tworzyć dla nich instrukcje obsługi. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, jeśli muszę szybko wykonać wiele zrzutów ekranu.

Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych w sieci emulatorów systemu Android na komputerze z Windows. Nie gwarantuję Ci, że każde z tych rozwiązań przypadnie Ci do gustu lub jest pozbawione reklam, ale na podstawie źródła tego zestawienia jestem pewny, że spełnią te emulatory Androida Twoje potrzeby w zakresie dostępu do gier i aplikacji Android w systemie Windows.

Remix OS Player

Remix OS Player to darmowy emulator Androida dla systemu Windows oparty na systemie Android 6.0 Marshmallow. Wymaga włączenia „technologii wirtualizacji” w systemie BIOS. Remix OS Player wykorzystuje najnowszą technologię Android Studio. Pozwala grać w wiele gier jednocześnie. Jest bezpłatny.

Sklep Play do pobrania oraz inne aplikacje – 3 narzędzia

MEmu

Emulator Android MEmu oparty na systemie Android Lollipop co czyni go znacznie starszym rozwiązaniem niż REMIX OS Player, ale jest bardzo stabilny i działa wyśmienicie. W emulatorze Android fabrycznie załadowany jest sklep Google Play dzięki czemu możesz przeglądać i pobierać aplikacje i gry na Androida. MEmu kojarzy pliki APK w systemie Windows, co pozwala na ich odpalanie tak, jak tradycyjne pliki, dokumenty czy pliki .exe w systemie Windows.

Nox Player

Emulator Androida Nox Player oparty na Androidzie 4.4.2 zyskał wielką przewagę pod względem wydajności, stabilności i kompatybilności w porównaniu z podobnymi programami takimi jak BlueStacks. Zespół tworzący ten emulator Android okłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie cyfrowe dla użytkowników oraz nawiązywać połączenia z systemami Android, Windows i Mac.M.in. poprzez świetne mapowanie klawiszy a co za tym idzie obsługę ekranu dotykowego. Ma ogromną liczącą ponad 150 mln użytkowników rzeszę odbiorców i jest naprawdę warty polecenia, zwłaszcza, że w pełni współpracuje z systemem Windows 10. Jest bezpłatny. 

Oto niektóre z głównych funkcji Nox Player 6:

  • Szybki i płynny emulator Androida zaprojektowany dla systemów X86 i AMD
  • Emulator oparty jest na systemie Android 4.4.2 KitKat i Android 5.1.1 Lollipop
  • Obsługuje w nich gry FPS, sterowanie klawiaturą i gamepady
  • Najnowsze aplikacje i gry są w pełni kompatybilne
  • Uruchamiaj wiele instancji gier na Androida jednocześnie

Tags: , , ,

One comment

Dodaj komentarz