Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak wyświetlić aktywne ogłoszenia w Moje OLX?Jeśli posiadasz konto w serwisie sprzedaży OLX, możesz dodawać własne ogłoszenia i sprzedawać produkty. Możesz też przeglądać ogłoszenia i kupować je, dodatkowo korzystają z płatności online oraz wysyłki OLX za pomocą paczkomatu lub Poczty Polskiej. Po zalogowaniu do konta Moje OLX możesz sprawdzić aktywne ogłoszenia.

Zaloguj się do swojego konta OLX aby sprawdzić wszystkie aktualnie wystawione ogłoszenia, w tym ogłoszenia Aktywne oraz ogłoszenia Zakończone.

W tym celu:

  1. Zaloguj się do swojego konta OLX – przejdź na stronę www.olx.pl i kliknij Mój Olx.
  2. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Ogłoszenia.
  3. Domyślnie wyświetlą się ogłoszenia Aktywne.

Możesz przełączać się między zakładkami Aktywne oraz Zakończone. Ogłoszenia zakończone możesz w dowolnej chwili przywrócić klikając Aktywuj.

Przed aktywacją ogłoszenia warto zwrócić uwagę, czy nie wymaga ono np. edycji. Czasami warto przyjrzeć się ogłoszeniu, dlaczego sprzedaż nie została zakończona pomyślnie. Być może powodem są zdjęcia, opis lub cena. W Moje OLX możesz edytować ogłoszenie przed jego ponownym wystawieniem.

W Moje OLX znajdziesz wszystkie aktywne i zakończone ogłoszenia

Ogłoszenia Aktywne są dostępne dla kupujących, dlatego w tym miejscu możesz przede wszystkim skorzystać z opcji ich Edycji lub Promowania. W panelu Mój Olx znajdziesz ogłoszenia zakończone, które możesz w każdej chwili aktywować.

Kiedy w ogłoszeniu Zakończone klikniesz Aktywuj, pojawi się dodatkowa zakładka Oczekujące. Ogłoszenia oczekujące czekają na weryfikację moderatora OLX i zostaną wkrótce dodane do Aktywnych.

Tags: , , ,

One comment

Dodaj komentarz