Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak usunąć ogłoszenie z OLX?Logowanie do konta OLX i panelu Moje OLX umożliwia Ci zarządzanie ogłoszeniami oraz kontaktami z klientami. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą. Z poziomu Moje OLX możesz usunąć ogłoszenie OLX, wystawić / dodać nowe ogłoszenie OLX a także opłacić ogłoszenie OLX.

Załóż konto OLX i zaloguj się do Moje OLX. Dzięki Moje OLX możesz przede wszystkim dodawać ogłoszenia na OLX, zapłacić za ogłoszenie OLX, usunąć ogłoszenie OLX.

Jak usunąć ogłoszenie z OLX?

Ogłoszenie OLX możesz usunąć kiedy przestanie interesować Cię sprzedaż przedmiotu lub gdy po prostu go sprzedasz na OLX. Powinieneś to zrobić niezwłocznie w chwili, gdy przedmiot nie będzie już dostępny do sprzedaży. Unikniesz w ten sposób zainteresowania klientów oraz ewentualnych pretensji, że ogłoszenie jest widoczne chociaż przedmiot nie jest dostępny. W ten sposób zadbasz też o porządek w serwisie i dasz szansę innym na sprzedanie przedmiotów na OLX.

Ogłoszenie możesz usunąć logując się do Moje OLX na stronie www.olx.pl.

 1. Zaloguj się do panelu Mój OLX i przejdź do zakładki Ogłoszenia.
 2. Na liście ogłoszeń odszukaj interesujące Cię ogłoszenie.
 3. Kliknij przycisk Zakończ aby usunąć ogłoszenie OLX.
 4. Potwierdź czy przedmiot został sprzedany. Jeśli klikniesz Zamknij, anulujesz kasowanie ogłoszenia. Będzie nadal aktywne. 
 5. Ogłoszenie zostanie przeniesione do Zakończonych. Możesz całkowicie usunąć je listy aby ogłoszenie nie pojawiało się więcej na twoim koncie Moje OLX.

Jak usunąć ogłoszenie z aplikacji OLX?

Dokładnie w taki sam sposób możesz usunąć i zakończyć ogłoszenie w aplikacji mobilnej Mój OLX.

  1. Uruchom aplikację na telefonie lub tablecie i przejdź do swojego konta.Jak usunąć ogłoszenie OLX?
  2. Przejdź do sekcji Twoje ogłoszenia > Aktywne. Jak usunąć ogłoszenie OLX?
  3. Kliknij opcje przy wybranym ogłoszeniu i wybierz ZakończJak usunąć ogłoszenie OLX?
  4. Potwierdź sprzedaż produktu aby zakończyć ogłoszenie OLX. Kliknięcie Zamknij spowoduje anulowanie usuwania ogłoszenia. Jak usunąć ogłoszenie OLX?

 

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz