Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

OLX jak wysłać wiadomość do sprzedającegoW serwisie OLX i za pomocą Moje OLX możesz komunikować się z innymi sprzedającymi oraz kupującymi (jeśli jesteś sprzedającym). Możesz w tym celu skorzystać z formularza kontaktowego OLX oraz kontaktu telefonicznego (pokaż numer telefonu).

Zasadnicza różnica w obu sposobach komunikacji to oczywiście fakt, że w przypadku formularza kontaktowego piszesz, a w przypadku numeru telefonu dzwonisz.

Na tym jednak nie koniec różnić. Powinieneś jednak wiedzieć, że formularz kontaktowy dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników OLX. Ponadto rozmowa z formularza kontaktowego jest zapisywana na Twoim koncie, w jego historii i zawsze możesz wrócić do wcześniejszych ustaleń. To ważne i może być pomocne w rozstrzyganiu sporów, chociaż zawsze należy pamiętać, że sprzedaż przez OLX nie jest rejestrowana a więc dochodzenie ewentualnych roszczeń odbywa się na drodze cywilnej.

Numer telefonu jest dostępny dla każdego kto odwiedzi portal OLX. Nie musi on zakładać konta ani logować się do Moje OLX aby do Ciebie zadzwonić. Pamiętaj, że OLX to serwis ogłoszeń lokalnych i tak naprawdę nie ma konieczności aby uzależniać sprzedaż od logowania i rejestracji.

OLX jak wysłać wiadomość do sprzedającego

Zgodnie z powyższym, jeśli chcesz wysłać wiadomość do sprzedającego powinieneś założyć konto i zalogować się do Moje OLX. Inaczej funkcja wysyłania wiadomości OLX nie będzie dostępna dla Ciebie, a jedyne co możesz zrobić to podejrzeć numer telefonu.

  1. Zaloguj się do Moje OLX.
  2. Przejdź do ogłoszenia które Cię interesuje.
  3. Kliknij przycisk Napisz wiadomość
  4. … lub odszukaj opcje wysyłania wiadomości pod ogłoszeniem. 
  5. Podczas wysyłania wiadomości w OLX możesz dodać także załącznik, np. zdjęcie czy plik PDF.

Jak sprawdzić historię rozmów na OLX?

Po zalogowaniu do Moje OLX możesz w każdej chwili wrócić do wcześniej przeprowadzonych rozmów. Kontynuować je, odpowiadać lub usunąć, jeśli nie są Ci już potrzebne.

Tags: , ,

One comment

Dodaj komentarz