Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Ile urządzeń obsługuje HBO GO?HBO GO to popularny serwis VOD umożliwiający oglądanie filmów i seriali online. HBO jest także producentem własnych treści co powoduje, że wraz z serwisem NETFLIX należą dziś do czołówki dostawców treści VOD i produkcji własnych. Decydując się na abonament HBO GO możesz oglądać filmy i seriale na wielu urządzeniach jednocześnie. Ile dokładnie urządzeń obsługuje HBO GO?

Subskrypcja HBO GO obejmuje możliwość uruchomienia 1 profilu użytkownika a co za tym idzie posiadanie jednego konta (1 login i hasło). 1 profil to jeden użytkownik który będzie posiadał określoną historię oglądania i będzie mógł samemu tworzyć np. listę ulubionych filmów i seriali.

HBO GO – Na ilu urządzeniach możesz oglądać VOD?

W ramach 1 konta i 1 profilu subskrypcja HBO GO pozwala zarejestrować do 5 urządzeń. Serwis umożliwia HBO logowanie do konta, następnie w ustawieniach dodanie 5 urządzeń, różnych, telewizor, tablet, telefon na których uruchomisz ten sam profil. Ile urządzeń obsługuje HBO Go zależy więc od ilości rejestrowanych odbiorników, ale nie więcej jak 5.

Może się wydawać, że to ciekawe rozwiązanie ale powinieneś wiedzieć, że pomimo 5 urządzeń, HBO GO możesz oglądać na maksymalnie 2 w tym samym momencie.

To nieco inna sytuacja niż w przypadku serwisu Netflix. Ile urządzeń na jednym profilu Netflix obsługuje ten popul;arny dostawca VOD? To 5 profili gdzie maksymalnie może z konta korzystać 4 użytkowników na 4 różnych ekranach. Należy przy tym pamiętać, że aby było to możliwe należy posiadać najwyższy pakiet Netflix.

HBO GO Cena

Dostęp do serwisu a więc cennik HBO GO zamyka się w jednej pozycji. To 24,90 zł miesięcznie. Cena nie zmienia się w miarę rejestracji urządzeń a sam dostawca usługi nie oferuje innych pakietów. Warto rozejrzeć się po ofercie operatorów TV i telefonii komórkowej bo wielu z nich oferuje dostęp do HBO GO, subskrypcja HBO GO w ramach swojego abonamentu. Cena HBO może ulec pomniejszeniu, a nawet możesz uzyskać HBO za darmo.

HBO GO Logowanie

Logowanie do konta HBO GO wykonasz na stronie https://hbogo.pl/ gdzie będziesz miał do wyboru opcję logowania jako Subskrybencji (zakup HBO np. w serwisie producenta) lub jako Abonenci HBO u operatorów (Kiedy np. opłacasz VOD przez innego dostawcę).

Ile kosztuje Netflix?

W przypadku serwisu Netflix cennik zmienia się i dzieli na 3 pakiety. Różnią się one jakością obrazu oraz ilością użytkowników

Netflix oferuje różnorodne plany przesyłania strumieniowego wideo w trzech planach, a te różnią się ilością obsługiwanych profili (użytkowników) i jakością obrazu. Im więcej płacisz tym więcej osób korzysta i ogląda video w lepszej jakości. Pakiety Netflix:

Plan Cena Ilość ekranów Rozdzielczość
Podstawowy 34 zł 1 SD
Standard 43 zł 2 HD
Premium 52 zł 4 HD + Ultra HD

Tags: , , ,

Dodaj komentarz