Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak założyć konto na OLX?Możesz szybko założyć konto w serwisie OLX używając do tego konta Facebook, Google lub podając adres e-mail i ustalone do logowania hasło. Aktywacja konta wymaga potwierdzenia rejestracji poprzez kliknięcie w link wysłany w wiadomości e-mail. Możesz wystawić pierwsze ogłoszenie w serwisie OLX.

Rejestracja konta OLX umożliwi Ci wystawianie ogłoszeń kupna, sprzedaży oraz wymiany produktów w najpopularniejszym serwisie ogłoszeń lokalnych. Z tego artykułu dowiesz się, jak szybko założyć konto OLX i wystawić ogłoszenie.

To co wyróżnia OLX na tle konkurencji to prosta obsługa, bogata oferta, popularność, prosty system płatności i promocji oraz integracja z innymi serwisami jak Allegro, Otodom, Otomoto, itp.. Chociaż integracja ta działa w drugą stronę, a więc jeśli jesteś klientem dużeo serwisu, np. OtoDom to wystawiając ogłoszenie sprzedaży mieszkania, możesz od razu wystawić je w innych serwisach, np. OLX. Allegro nie jest już właścicielem serwisu OLX.

Jak założyć konto na OLX? To proste i nie wymaga podawania zbyt wielu informacji. Rejestracja konta OLX to raczej czysta formalność, gdyż serwis nie pośredniczy w sprzedaży, ani też nie posiada żadnych większych zabezpieczeń transakcji. Potrzebujesz aktywnej skrzynki e-mail oraz wymyślonego hasła.

Załóż konto OLX i zaloguj się do Moje OLX. Dzięki Moje OLX możesz przede wszystkim dodawać ogłoszenia na OLX, zapłacić za ogłoszenie OLX, usunąć ogłoszenie OLX.

Jak założyć konto na OLX?

Do rejestracji konta OLX potrzebujesz adres e-mail oraz wymyślone hasło, które będzie Twoim hasłem dostępu do usługi. Pamiętaj, aby przechowywać hasła w bezpiecznym miejscu:

  1. Przejdź do serwisu www.olx.pl
  2. Kliknij na górze ekranu Mój OLX.
  3. Zaloguj się (jeśli posiadasz konto) lub Zarejestruj się (aby utworzyć nowe).
  4. W oknie logowania możesz skorzystać z opcji logowania za pomocą Facebook lub konta Google. Jest to tożsame z utworzeniem nowego konta OLX.
  5. W oknie rejestracji po prostu podaj adres e-mail i hasło dostępu do OLX.
  6. Na adres e-mail kontaktowy otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do aktywacji konta,
  7. Po kliknięciu w link, konto zostanie aktywowane.
  8. Możesz ponownie wrócić na stronę www.olx.pl i kliknąć Moje konto.
  9. Zaloguj się do konta używając ustalonego adresu e-mail i hasła.
  10. To wszystko..

Jeśli wybrałeś rejestrację konta OLX za pomocą logowania w serwisie Facebook lub Google, do założenia konta OLX zostaną użyte przypisane kontom adresy e-mail. OLX poprosi o wyrażenie zgody na użycie tych danych. W efekcie dalsze logowanie do serwisu OLX nadal będzie wykonywane za pomocą adresu e-mail a tym samym przypisanego mu konta Facebook.

Pamiętaj! Jeśli sprzedajesz produkty na OLX, nie wysyłaj towaru jeśli nabywca nie zapłacił za niego lub nie pokrył kosztów wysyłki za pobraniem. Inaczej możesz stracić własność.

Pamiętaj! Jeśli kupujesz na OLX nigdy nie przelewaj pieniędzy w ciemno, nawet po zapewnieniach że wszystko jest ok. Odzyskanie ich będzie bardzo trudne. Wybieraj wysyłkę za pobraniem, pokrywając np. tylko koszty transportu, a resztę opłacając dopiero przy odbierze.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz