Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Poczta Onet – Jak zmienić hasło za pomocą SMS?Jeśli nie pamiętasz aktualnego hasła do swojego konta Poczta Onet Wiadomości to możesz zmienić hasło korzystając z opcji Nie pamiętam hasła. Aby zmienić hasło do poczty Onet konieczne jest wcześniejsze skonfigurowanie takiej opcji w ustawieniach twojego konta pocztowego.

Konieczne będzie wprowadzenie numeru telefonu komórkowego lub alternatywnego adresu e-mail. Jeśli chcesz korzystać z opcji zmiany hasła za pomocą SMS, podaj numer telefonu komórkowego, na który otrzymasz kod SMS umożliwiający reset hasła. Taka forma zmiany hasła do poczty Onet Wiadomości jest płatna i kosztuje około 6 zł (w chwili publikowania artykułu).

Pamiętaj! Aby zmienić hasło do poczty Onet za pomocą SMS w profilu konta konieczne jest podanie numeru telefonu komórkowego. Sprawdź jak skonfigurować poprawnie opcje odzyskiwania hasła. 

Jak skonfigurować opcje odzyskiwania hasła konta Onet?

Aby zmienić hasło dostępu do poczty Onet możesz skorzystać z jednej z czterech opcji:

Jak zmienić hasło do Poczty Onet za pomocą kodu SMS.

Przejdź na stronę poczta.onet.pl i kliknij w magiczny przycisk: Nie pamiętam hasła. W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail konta do którego chcesz odzyskać hasło (ustawić nowe hasło, zalogować się do poczty Onet).

Jak odzyskać hasło dostępu do Onet Wiadomości?

Na tym etapie możesz zdecydować z jakiej metody zmiany hasła do Onet Wiadomości  (jego odzyskania) chcesz skorzystać. Możesz wysłać wiadomość SMS (płatną) na którą w odpowiedzi otrzymasz kod SMS uprawniający do zmiany hasła, lub wygenerować  wiadomość e-mail z linkiem do zmiany hasła, darmowa opcja, jeśli podałeś dodatkowy adres e-mail do kontaktu.

Wyslij SMS lub e-mail aby zmienić hasło do Poczty OnetWybierz kod SMS. Zobaczysz wiadomość i numer na który powinieneś wysłać wiadomość SMS. W odpowiedzi, na numer telefonu komórkowego zapisany w profilu zostanie wysłany kod umożliwiający ustawienie nowego hasła do konta Onet i dostępu do wiadomości Poczty Onet.

Kod przepisz w kolejnym kroku, podaj nowe hasło i zapisz ustawienia. Hasło zostało zmienione. Ta opcja kosztuje nieco ponad 6 zł i zadziała jeśli dobrze podaliśmy adres e-mail konta w Onet oraz mamy uzupełniony adres e-mail w profilu konta.

Przepis KOD sms aby zmienić hasło do Poczty Onet Wiadomości

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz