Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

DJI Mavic Mini czy DJI Mavic Mini Fly More ComboMavic Mini Fly More by DJI / newegg.ca oferta w sklepie

W chwili publikacji tego artykułu do premiery nowego drona DJI Mavic Mini pozostało jeszcze 2 dni (niecałe), ale w sieci pojawia się coraz więcej informacji o nowym urządzeniu. Można śmiało napisać że znamy już cenę drona zarówno w wersji podstawowej jak i Fly More (zestaw dron + dodatkowe akcesoria).

Dji Mavic Mini oficjalnie po premierze – specyfikacja i cena

Wiemy też jaka będzie specyfikacja urządzenia (DJI Mavic Mini nagrywał będzie w 2.7k i będzie następcą DJI Spark, oraz mniejszym bratem DJI Mavic Air). Wiemy też, że produkt jest odpowiedzią na nowe przepisy dot. obsługi dronów (waga poniżej 250 gramów, dokładnie 249 gramów sprawi, że dron, tak jak niegdyś Mavic Air, będzie traktowany jak przysłowiowa zabawka).

Mavic Mini Fly More by DJI / newegg.ca oferta w sklepie

Czym różni się DJI Mavic Mini od zestawu DJI Mavic Mini Fly More?

Kolejne produkcje DJI pokazały nam, że możemy drona zakupić w wersji podstawowej oraz rozszerzonej, a więc z dodatkowymi akcesoriami na starcie. Zestawy Fly More zawsze były korzystne, chociaż nie każde akcesorium było tak fajne jak mogło by się to wydawać. Np. Kupując Mavic Air, lepiej było dokupić 2 dodatkowe akumulatory i dodatkową, zwykłą ładowarkę, niż korzystać z HUBA z Fly More, która obsługiwała wprawdzie 4 baterie na raz, ale ładowała je jedną po drugiej. Ładowarka podstawowa nie tylko oferowała ładowanie akumulatorów czy podłączenie HUBa ale także dodatkowe porty USB idealne do ładowania telefonu i kontrolera.

DJI Mavic Air oferował użytkownikom w wersji podstawowej etui na drona (nie mieścił się tam pilot ale można go było włożyć w kieszonkę w etui). DJI Mavic Mini w wersji Fly More Kit oferuje etui na drona, pilota i akumulatory. W wersji podstawowej nie będzie oferował żadnego opakowania.

DJI Mavic Mini – zawartość zestawu podstawowego

W podstawowej wersji DJI Mavic Mini otrzymamy:

 • dron DJI Mavic Mini z kamerą 2.7k
 • jeden akumulator, umożliwiający lot do 30 minut
 • 3 przewody do podłączenia telefonu z kontrolerem
 • kontroler dedykowany do Dji Mavic Mini (prawdopodobnie brak trybu SPORT)
 • zestaw 6 dodatkowych śmigieł (dron używa 8 śmigieł montowanych po 2 na każdym z ramion),
 • osłonkę na gimbala montowaną na dronie
 • komplet 2 drążków do kontrolera
 • Komplet śrubek i wkrętak do wymiany śmigieł
 • przewód do ładowania akumulatora. Ładowanie odbywa się z dowolnej ładowarki USB, np. od telefonu. Mavic Mini Obsługuje Quick Charge 2.0 18 W.

Cena Dji Mavic Mini to około 399 $ amerykańskich czyli 1900 zł (po doliczeniu podatku).

DJI Mavic mini bez obsługi 4k – to całkiem możliwe!

DJI Mavic Mini – zawartość Fly More Kit

W rozszerzonym zestawie Mavic Mini Fly More otrzymamy to co w zestawie podstawowym oraz dodatkowo:

 • Etui/walizka do przenoszenia drona, kontrolera, ładowarki i 3 akumulatorów (w tym jeden prawdopodobnie włożony już w drona),
 • 2 dodatkowe akumulatory (łącznie w zestawie będą trzy akumulatory),
 • HUB do ładowania akumulatorów (nie wiemy o niej nic, poza tym, że pozwala na ładowanie trzech akumulatorów – jeden po drugim,
 • plastikowe osłonki na śmigła drona.
 • 10 śmigieł (łącznie wszystkich)
 • Ładowarka DJI 18W
 • dodatkowy (łącznie 2) kabel Micro USB

Cena zestawu DJI Mavic Mini Fly More to około 499$ amerykańskich czyli 2400 zł (po doliczeniu podatku).

W zestawie podstawowym można zobaczyć, że brakuje ładowarki samej w sobie, jest tylko dołączony przewód USB. Niewykluczone więc, że ładowanie odbywać się będzie np. z portu USB, z własnej ładowarki (np. od telefonu) a nawet z PowerBanka (tego brakowało użytkownikom DJi Mavic Air).

W zestawie podstawowym nie widać też osłony na śmigła, która pojawia się dopiero w zestawie Fly More Kit, co może oznaczać, że to właśnie ten zestaw będzie najbardziej promowany i przyciągnie uwagę nowych klientów, którzy chcąc dbać o bezpieczeństwo, zainwestują we Fly More Kit.

Mavic Mini - Photo by DJI / newegg.ca

 

Ładowarka z zestawu Fly More to HUB, taki jak był w Mavic Air. Niewykluczone więc, że ładowanie z jego pomocą trzech akumulatorów będzie bardzo wolne. Jeśli jednak potwierdzi się, że zestaw Mavic Mini nie ma ładowarki samej w sobie, a ładowanie odbywa się z kabla USB i dowolnego urządzenia zasilającego, najpewniej korzystniej będzie od razu zakupić dodatkowe dedykowane kable do akumulatorów.

O tym wszystkim przekonamy się 30 października 2019 w dniu premiery. Powyższy materiał powstał na podstawie obecnych już w sieci przecieków oraz oferty prezentowanej w serwisie Newegg.ca. Wszystkie informacje mogą ulec zmianie w dniu premiery urządzenia.

Tags: , , , , , , , ,

Dodaj komentarz