Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Czy zakupy w Mój OLX są bezpieczne?Serwis OLX daje możliwość sprzedaży różnego rodzaju produktów i usług. Jest to przede wszystkim serwis ogłoszeń lokalnych, co oznacza, że preferowaną formą odbioru i płatności jest wykonanie tego osobiście podczas kontaktu ze sprzedającym. Mnogość ofert różnego rodzaju powoduje jednak że sprzedaż odbywa się na odległość. OLX po zalogowaniu do mój OLX dało możliwość ustawienia dostawy dla sprzedawanych produktów jak również płatności  online. Dzięki temu rozwiązaniu zakupy w OLX stały się jeszcze bardziej bezpieczne.

  • Używane laptopy OLX
  • Netflix OLX
  • Komputer do gier OLX

Kiedy możesz dodać ogłoszenie na OLX zobaczysz również, że nie jest to trudne. Przejdź kilka kroków podając temat aukcji, opis, zdjęcia oraz cenę. W kolejnych krokach dowiesz się także ile kosztuje ogłoszenie na OLX. W większości przypadków jest ono darmowe, ale niektóre kategorie mogą wymagać obowiązkowej dopłaty. Płatna jest natomiast promocja sprzedawanego produktu.

Z reguły zakupy w OLX za pomocą konta Moje OLX są bezpieczne ale należy zwrócić uwagę na sposób w jaki dokonujemy płatności, odbieramy towar czy kontaktujemy się ze sprzedającym. Przede wszystkim należy unikać sytuacji w których płacimy w ciemno, nie wiedząc komu i za co, czyli popularny przelew bankowy na wskazany numer rachunku.

Bezpieczniej jest więc spotkać się ze sprzedającym osobiście i wymienić produkt na pieniądze. Warto przy tym zadbać o swoje własne bezpieczeństwo oraz najlepiej spotkać się w miejscu publicznym aby uniknąć kradzieży.

Jeśli chcesz mieć gwarancję bezpiecznych zakupów skorzystaj z dostawy OLX i płatności online.

Tags: , ,

Dodaj komentarz