Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Kiedy Kevin sam w domu w telewizji?Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Yorku to kultowe produkcie amerykańskiego kina, które na stałe weszły do nam w krew w Polsce. Wiele osób nie może żyć bez klasycznej komedii o przygodach chłopca, który zostaje na święta sam – przez przypadek – i musi walczyć o przetrwanie. Jednak w polskiej kulturze Kevin sam w domu to nie tylko świetna amerykańska komedia, ale też pewien symbol m.in. świąt Bożego Narodzenia. A to za sprawą telewizji Polsat, która od wielu lat raczy nas tym filmem w każde święta.

Historia Kevin sam w domu w Polsat

Pierwszy raz telewizja Polsat wyemitowała Kevin sam w domu w 2003 roku, film od razu przyciągnął miliony widzów przed ekrany telewizorów i na stałe wpisał się w program telewizyjny, zwłaszcza w okresie świątecznym.

Zwykle w Wigilię mogliśmy obejrzeć Kevin sam w domu, a następnie Kevin sam w Nowym Yorku zwykle w pierwszy dzień nowego roku.

W 2010 roku stacja Polsat zrobiła coś, co wstrząsnęło widzami – chciała wycofać się z emisji filmów co spowodowało falę protestów w sieci Internet. Polsat zareagował szybko i Kevin znów pojawił się w telewizji, a wszyscy odetchnęli z ulgą.

W 2017 roku z kolei zmieniła się kolejność. Film „Kevin sam w domu” był transmitowany zwykle w Wigilię. Kultowa komedia została wyemitowana w pierwszy i drugi dzień świąt czyli 25 i 26 grudnia 2017 roku.

W 2019 i na początku 2020 roku wszystko wróciło do normy, a sam film transmitowany był zarówno w Wigilię jak i pierwszy dzień świąt, a następnie w nowym roku oraz w marcu 2020 roku.

Kiedy Kevin sam w domu w telewizji?

W 2019 roku transmisja Kevin sam w domu realizowana była m.in. 5 i 6 października 2019 roku oraz 24 i 25 grudnia 2019 roku. Powtórka Kevin sam w domu miała miejsce 5 i 11 stycznia 2020 roku oraz 20 i 23 marca 2020 roku.

W 2020 roku w chwili publikowania tego artykułu, żaden program telewizyjny nie uwzględnia jeszcze co będzie leciało w Wigilię2020 roku i czy Kevin sam w domu znów będzie w Boże Narodzenie lub w nowym roku.

Druga część przygód czyli Kevin sam w Nowym Yorku miała z kolei swój czas na antenie Polsat 13 i 26 października 2019 roku, 24 i 25 grudnia 2019 roku a następnie w lutym i marcu 2020 podczas kolejnych powtórek. Oba filmy udostępniane były na antenie telewizji Polsat i Polsat film jako HIT DNIA.

Kiedy Kevin sam w domu w telewizji? Kiedy Kevin sam w Nowym Yorku w telewizji? O tym dowiemy się mniej więcej pod koniec listopada, kiedy większość kanałów telewizyjnych będzie posiadało już ustalony program transmisji. Po fali protestów i zainteresowaniu widzów tymi filmami, Polsat z pewnością szybko nie zrezygnuje z jego transmisji wiedząc dobrze, że przyciąga on w okresie świątecznym miliony widzów.

Nie znając szczegółów spodziewam się, że w wigilię 2020 roku zobaczymy Kevin sam w domu, a jego powtórkę w pierwszy dzień świąt.

Nie zapominajmy jednak, że każdego roku program transmisji filmów w tym okresie zmienia się i możemy też oglądać coraz liczniejsze np. bajki Disney za darmo w telewizji, bez potrzeby kupowania dostępu do VOD.

Gdzie obejrzeć Kevin sam w domu teraz?

Pomimo ogromnej popularności filmów o przygodach Kevina, film wbrew pozorom nie jest dostępny w żadnym systemie VOD oferującym dostęp do filmów i seriali w modelu subskrypcji.

Kevin sam w domu możemy wypożyczyć m.in.:

  • w iTunes,
  • Chili
  • RakutenTV
  • VOD.pl

W całości film po polsku obejrzymy także w serwisie CDA wpisując w Google:

  • Kevin sam w domu CDA

Jeśli z kolei chcielibyśmy obejrzeć Kevin sam w Nowym Yorku:

  • Chili
  • RakutenTV
  • VOD.pl

W całości film po polsku obejrzymy w serwisie CDA wpisując w Google:

  • Kevin sam w Nowym Yorku CDA

Tags: ,

Dodaj komentarz