Karczma TVHOW TO and WHY NOT?

Jak zalogować się do panelu administratora home.pl?Logowanie do panelu administratora home.pl wymaga posiadania konta, a to oznacza posiadanie usług w home.pl i analogicznie w AZ.pl. Podczas rejestracji pierwszej usługi w home.pl zostaniesz poproszony o podanie danych abonenta. Będą one niezbędne do rozliczenia usług oraz ich rejestracji, np. domen czy certyfikatów SSL.

Podczas rejestracji usługi system poprosi Cię także o podanie adresu e-mail oraz ustalenie hasła dostępu do konta. Od tej pory możesz zalogować się do panelu home.pl korzystając z podanego maila oraz ustalonego hasła. Ten sam adres e-mail będzie pierwszym adresem podanym do korespondencji z firmą, możesz go oczywiście zmienić ustalając dodatkowy adres kontaktowy.

  • WAŻNE! Powinieneś wiedzieć, że logowanie do panelu możliwe jest na dwa sposoby: za pomocą adresu e-mail lub nazwy posiadanej usługi. Ten drugi sposób logowania dotyczy kont rejestrowanych przed 2018 rokiem, a które są obsługiwane jeszcze w poprzedniej wersji panelu administratora. Przeczytaj więcej o logowaniu nazwą usługi.

Logowanie do panelu home.pl odbywa się za pomocą adresu e-mail wskazanego w procesie rejestracji pierwszej usługi, tj. zakładania konta oraz ustalonego hasła.

Każde konto klienta posiada unikalny adres e-mail do logowania, nie ma możliwości abyś jednym adresem logował się do wielu kont. Jeśli usługi rejestrujesz na te same dane abonenta, będą one widoczne w panelu tego samego konta abonenckiego.

Jak zalogować się do panelu administratora home.pl?

Logowanie rozpocznij na stronie www.home.pl > kliknij Panel na górze ekranu lub przejdź od razu pod adres panel.home.pl, a następnie wprowadź adres e-mail i hasło.

Po naciśnięciu przycisku Zaloguj się nastąpi logowanie do panelu home.pl.

Nie udało Ci się zalogować? Skorzystaj z opcji Resetuj hasło podając adres e-mail używany do logowania. Na skrzynkę e-mail otrzymasz wiadomość z informacją o zmianie hasła.

Udało Ci się zalogować ale już czas aby odświeżyć  i zaktualizować hasło do konta? Zmień je korzystając z opcji Resetuj hasło lub po zalogowaniu do panelu administratora w ustawieniach konta.

Logowanie do konta nazwą usługi zamiast adresu e-mail

Wyjątek od reguły (nieznaczny) dotyczy sytuacji gdy rejestrowałeś usługi przed 2018 rokiem i korzystasz nadal z poprzedniej wersji panelu administratora. Zapewne do tej pory logowałeś się używając nie adresu e-mail (chociaż mogło tak być jeśli posiadasz usługę płatnej skrzynki pocztowej Personal email) a nazwą swojej usługi administracyjnej, np. identyfikatorem serwera, nazwą domeny, numerem certyfikatu SSL, itp..

Jeśli dotyczy to Ciebie to przygotowałem osobny artykuł poświęcony logowaniu za pomocą poprzedniej wersji identyfikatora czyli logowaniu do poprzedniej wersji panelu administratora home.pl.

Tags: , ,

Dodaj komentarz