Jak włączyć lub zrezygnować z YouTube Premium?

  • przez

YouTube Premium umożliwia Ci korzystanie z YouTube bez reklam, słuchanie muzyki przy zminimalizowanej aplikacji YouTube (w tle) a także przeglądanie treści offline. W cenie subskrypcji zyskasz także dostęp do YouTube Kids oraz YouTube Music Premium.

Aktywacja YouTube Premium odbywa się poprzez dodanie metody płatności do swojego konta oraz włączenie subskrypcji YouTube Premium. Analogicznie możesz szybko anulować subskrypcję YouTube Premium zarówno w okresie próbnym, jak również w trakcie działania subskrypcji już po jej opłaceniu.

Możesz już teraz skorzystać z 30 dni za darmo YouTube Premium dodając kartę płatniczą do systemu płatności Google lub korzystając z usługi paysafecard. Po dodaniu metody płatności rozpoczniesz 30 dniowy okres próbny. Jest on bezpłatny i nie zobowiązuje Cię ani do przedłużania usługi Premium ani do korzystania z niej. Pamiętaj tylko aby przed końcem okresu próbnego usunąć metodę płatny lub dezaktywować przedłużenie usługi.

Jak włączyć usługę YouTube Premium?

Możesz włączyć usługę YouTube Premium, w tym celu przejdź na jedną ze stron:

Wybierz rodzaj subskrypcji np. YouTube Premium lub subskrypcję rodzinną. Rozpocznij bezpłatny okres próbny YouTube Premium tj. YouTube Premium za darmo.

Subskrypcja próbna trwa do 30 dni i może zostać w każdej chwili przerwana. Jeśli nie anulujesz jej przed zakończeniem 30 dni lub nie usuniesz formy płatności, subskrypcja YouTube Premium zostanie automatycznie przedłużona na kolejny miesiąc. Każdorazowo subskrypcja może zostać przerwana w dowolnym momencie ale opłacana jest za miesiąc z góry. Brak płatności oznacza automatyczna rezygnację z usługi. To proste!

Kiedy wybierzesz rodzaj subskrypcji (pojedyncze konto lub YouTube rodzinne) w kolejnym kroku musisz wybrać formę płatności. Możesz:

Ważne! Aby opłacić YouTube Premium za pomocą paysafecard najpierw musisz doładować swoje konto w serwisie paysafecard.com

Najważniejsze korzyści YouTube Premium:

  • Dostępne zarówno dla aplikacji mobilnych, jak i stacjonarnych. Jedno konto dla wielu urządzeń.
  • Muzyka w jakości HD bez reklam (największa baza muzyczna),
  • Pobieranie i oglądanie YouTube offline
  • Graj muzykę nawet Twój telefon komórkowy jest zablokowany
  • Graj muzykę w tle
  • Odkryj muzykę z całego świata (ogromna baza nieporównywalna do Spotify czy Tidal)
  • Znajdź swoją ulubioną piosenkę według nazwy wykonawcy, ścieżki, albumu, filmu
  • Twórz własne listy odtwarzania swoich ulubionych utworów

Najważniejszą zaletą korzystania z YouTube Premium jest przede wszystkim możliwość zablokowania reklam YouTube, słuchania muzyki w aplikacji YouTube w tle podczas działania innych aplikacji lub przy wygaszonym ekranie a także pobieranie filmów z YouTube i oglądanie filmów YouTube Offline.

Jak zrezygnować z subskrypcji YouTube Premium?

Odwiedź stronę: https://www.youtube.com/paid_memberships a następnie wybierz rodzaj aktywnej subskrypcji. W kolejnym kroku anuluj jej kontynuację. Pamiętaj aby zrobić to przed upływem 30 dni jeśli korzystasz z subskrypcji próbnej tj. YouTube Premium za darmo.

Dodaj komentarz