Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak odzyskać hasło do WP Poczta? Nie pamiętam hasłaZ tego artykułu dowiesz się w jaki sposób odzyskać hasło do WP Poczta czyli zmienić hasło na nowe gdy nie pamiętasz obecnie ustawionego hasła dostępu. Odzyskanie dostępu do konta e-mail Poczty WP poprzez zmianę hasła na nowe pozwoli Ci na odczytywanie i wysyłanie poczty elektronicznej.

Poniższą procedurę zmiany hasła do Poczty WP możesz użyć także w sytuacji, w której chcesz wykonać tylko jego aktualizację. Odzyskanie hasła Poczty WP jest możliwe tylko wtedy, gdy zostały ustawione dodatkowe metody odzyskiwania hasła (dostępu do konta) np. podany został numer telefonu lub adres pomocniczy.

Z procedury odzyskiwania hasła gdy nie pamiętasz hasła do Poczty WP warto skorzystać gdy:

 • nie pamiętasz hasła dostępu do Poczty Wirtualna Polska i nie możesz się zalogować,
 • chcesz zaktualizować hasło ale nie chce Ci się logować do panelu konta,
 • chcesz odzyskać dostęp do poczty WP.

Jak odzyskać hasło do WP Poczta? Nie pamiętam hasła

Może zdarzyć się każdemu, że zapomni hasło lub popełni mały błąd przy jego wpisywaniu. Zmiana hasła Poczta WP realizowana jest podobnie jak u większości operatorów darmowej poczty e-mail, poprzez kod SMS, pytanie pomocnicze lub wiadomość z linkiem.

Aby zmiana hasła do poczty WP przebiegła pomyślnie, konieczne jest skonfigurowanie opcji odzyskiwania hasła. Jeśli z jakiś powodów nie możesz odzyskać hasła, skorzystaj z Infolinii WP pod numerem: 703 200 220 tel. stacjonarne i komórkowe, opłata za min. połączenia:, 1,29zł z VAT zgodnie z informacją zawartą na stronie Centrum Pomocy Poczta WP.

 1. Przejdź na stronę www.poczta.wp.pl lub od razu na stronę zmiany hasła: https://nowyprofil.wp.pl/odzyskaj/
 2. Kliknij Nie pamiętam hasła.
 3. Wpisz adres e-mail konta, do którego chcesz odzyskać hasło.
 4. Wybierz jedną z dostępnych metod odzyskiwania hasła do poczty WP.

Będziesz mógł skorzystać z dowolnej metody odzyskiwania hasła, jeśli wcześniej skonfigurowałeś ją w ustawieniach profilu Poczty WP.

Wybierz zmianę hasła do konta WP Poczta:

 • zmiana hasła SMS, umożliwi Ci przesłanie specjalnej wiadomości SMS, płatnej, w wyniku czego otrzymasz kod SMS do przepisania na stronie WWW (w kolejnych krokach),
 • Skorzystaj z opcji E-mail pomocniczy: na dodatkowy adres e-mail otrzymasz wiadomość z kodem, przepisz go w kolejnych krokach zmiany hasła. W odróżnieniu od opcji SMS, ta forma zmiany hasła do Poczty Wirtualna Polska jest bezpłatna,
 • Pytanie pomocnicze: odpowiedz na pytanie pomocnicze, które ustawiłeś w profilu konta. Jeśli odpowiesz prawidłowo, w kolejnym kroku mechanizm poprosi Cię o zmianę hasła do poczty Wirtualna Polska. , aby odpowiedzieć na ustawione przez Ciebie pytanie pomocnicze.

Hasło zostało zmienione. Wróć na stronę www.poczta.wp.pl i zaloguj się do swojej poczty e-mail. Zaloguj się do poczty WP. Sprawdź w jaki sposób zalogować się do poczty WP.

Jak skonfigurować opcje odzyskiwania hasła w Poczta WP?

Pamiętaj, jeśli zapomnisz hasła a nie skonfigurowałeś opcji jego odzyskiwania, dostęp do poczty WP może być ograniczony. Po utworzeniu nowego konta lub korzystając z już posiadanego, skonfiguruj przynajmniej jeden dowolny sposób odzyskania hasła.

 1. Zaloguj się do poczty WP. Sprawdź w jaki sposób zalogować się do poczty WP.
 2. Otwórz ustawienia profilu
 3. Przejdź do sekcji Odzyskaj hasło.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz