Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak kupić, opłacić lub doładować konto Netflix?Możesz opłacać Netflix wg. cennika dostępnego na stronie internetowej serwisu. Obecnie cennik Netflix zaczyna się od 34 zł do 52 zł za 1, 2 lub 4 ekrany (użytkowników). Netflix może kosztować więc nawet 13 zł od osoby za obraz w jakości 4K. Korzystając ze strony rejestracji https://www.netflix.com/pl/ możesz zgarnąć Netflix na 30 dni za darmo lub w wyjątkowej promocji

Istnieje kilka sposobów na to aby kupić dostęp do serwisu Netflix, doładować konto i zgromadzić środki do opłacania usługi na kolejne miesiące oraz opłacić usługę, a więc wykonać płatność za miesiąc subsksrypcji za pomocą karty płatniczej lub wspomnianych już zgromadzonych środków.

Każda z metod pozwoli Ci korzystać z Netflix przez kolejny miesiąc czasu ponieważ subskrypcja opłacana jest za każdy miesiąc z góry i nie ma możliwości jej wykupienia na okres dłuższy lub krótszy. Wyjątek stanowią promocje od operatorów, np. dostawców telewizji czy GSM, którzy mogą zaoferować Ci np. 3 lub 6 miesięcy Netflix za darmo lub w obniżonej cenie. Taki model płatności pozwala Ci też w każdej chwili wstrzymać subskrypcję lub całkiem zrezygnować z członkostwa.

Warto dodać, że doładowania Netflix można nabyć nawet na Allegro, ale warto czasami poszukać dobrych okazji na zagranicznych serwisach z kodami cyfrowymi.

W jaki sposób mogę kupić lub doładować konto Netflix?

Podstawową metodą płatności jest podłączenie karty kredytowej lub debetowej (czyli takiej zwykłej jaką płacisz na co dzień w sklepie (Visa, MasterCard, American Express).

Netflix akceptuje także karty wirtualne i przedpłacone, także Visa, MasterCard. Te ostatnie można czasami dostać w jakiejś promocji, np. załóż konto w banku i odbierz 400 zł do wydania na karcie przedpłaconej Visa).  To taka jakby jednorazowa karta płatnicza.

Drugą najpopularniejszą metodą płatności jest oczywiście PayPal, który otwiera szereg możliwości opłacania Netflix, np. za pomocą kart lub wcześniejszego doładowania konta PayPal. Jeśli więc chcesz lepiej kontrolować gdzie podajesz numer swojej karty, to PayPal może okazać się bardzo dobrym pomysłem.

Jedną z bardziej popularnych form płatności za Netflix są karty podarunkowe. Te możesz kupić wszędzie, np. supermarkecie przy kasie, w kiosku, w internecie (w wersji cyfrowej). Karta podarunkowa to po prostu określona kwota doładowania (tak jak do telefonu), którą aktywujemy na koncie Netflix przepisując kod w panelu użytkownika. Karty podarunkowe możesz też kupić na Allegro Netflix i jest to w pełni legalne. Uważaj jednak na okazyjne ceny daleko wykraczające od oferty Netflix. Na koncie można zrealizować więcej niż jedną kartę podarunkową.

Korzystając w linków wyżej znajdziesz aktualną ofertę na karty podarunkowe Netflix w sklepach online oraz Netflix na Allegro.

Rozliczenia za pośrednictwem partnera GSM / TV

Partnerzy z poniższej listy umożliwiają dodanie abonamentu Netflix do rachunku za usługi.

Jak kupić, opłacić lub doładować konto Netflix?

Pakiety obejmujące abonament Netflix:

Partnerzy z poniższej listy oferują pakiety obejmujące abonament Netflix.

Ile kosztuje Netflix?

Aktualny cennik Netflix możesz znaleźć także na stronie:

  • https://help.netflix.com/pl/node/24926

Cennik operatorów może być inny, gdyż sama oferta może zostać wliczona w cenę ich abonamentu, przez co może okazać się, że pomimo cennika Netflix, oferta będzie dla Ciebie aktracyjniejsza.

Dla przypomnienia Netflix dostępny jest w 3 planach różniących się liczbą użytkowników oraz jakością obrazu:

Podstawowy

Standard

Premium

Koszt miesięczny* (PLN)

34 PLN

43 PLN

52 PLN

Liczba ekranów, na których można jednocześnie korzystać z serwisu

1

2

4

Liczba telefonów lub tabletów, na które można pobierać pliki

1

2

4

Oglądaj filmy, seriale i programy bez ograniczeń

Oglądaj na laptopie, telewizorze, telefonie lub tablecie

Dostępna jakość HD

Dostępna jakość Ultra HD

 

Jak doładować Netflix kartą podarunkową?

Możesz opłacić abonament Netflix oraz doładować konto za pomocą karty podarunkowej. Kartę podarunkową kupisz w kiosku, w markecie, w sklepach online, popularnych sklepach RTV (także online) oraz na Allegro Netflix.

Po zakupie karty podarunkowej otrzymaj unikalny kod, który należy wprowadzić na swoim koncie Netflix. Możesz wprowadzić ten kod, wybierając opcję Zrealizuj kartę podarunkową lub kod promocyjny na stronie Konto. Saldo karty podarunkowej zostanie dodane do Twojego konta i wykorzystane przy następnej płatności. Możesz doładować konto wielokrotnie używając wielu kart podarunkowych Netflix.

Aby zrealizować kartę podarunkową Netflix podczas zakładania konta pierwszy raz:

Jeśli posiadasz już konto Netflix przejdź do swojego konta i doładuj je:

Jak kupić, opłacić lub doładować konto Netflix?

Tags: , ,

Dodaj komentarz