Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Gdzie jest darmowy Netflix na 30 dni?Netflix za darmo na 30 dni to bez wątpienia funkcjonalność z której cieszyło i się i korzystało bardzo wiele osób. Tak wiele, że w końcu Netflix postanowił całkowicie wyłączyć taką możliwość testowania serwisu Netflix za darmo. W efekcie w chwili obecnej jeśli chcesz sprawdzić jak działa Netflix i co oferuje, po prostu zarejestruj konto, opłać pierwszy miesiąc korzystania z usługi i oglądaj wszystko co serwis oferuje.

Od początku istnienia Netflix oferował 30 dni za darmo oglądania filmów i seriali. Warunkiem było utworzenie konta w serwisie oraz dodanie karty płatniczej. Po uruchomieniu okresu próbnego Netflix czyli darmowych 30 dni filmów i seriali mogłeś odpiąć kartę płatniczą i zrezygnować z przedłużenia ważności usługi. Subskrypcja nie opłacała się, a tym samym nie ponosiłeś żadnych kosztów używania Netflix. Czynność tę można było umiejętnie powtórzyć tworząc kolejne konta, ale z czasem zostało to zablokowane.

Losowa promocja Netflix na 30 dni za darmo

Istnieje prosty sposób aby uzyskać pierwszy miesiąc Netflix za 4 zł, drugi miesiąc Netflix za darmo lub nawet 50% zniżki na korzystanie z serwisu Netflix

Kiedy odwiedzisz witrynę https://www.netflix.com/pl/ otrzymasz możliwość utworzenia nowego konta Netflix. Dokładnie na tej samej stronie może pojawić się dedykowana dla Ciebie promocja. Jej występowanie jest losowe dlatego czasami trzeba będzie zmienić przeglądarkę lub wyczyścić pamięć cache przeglądarki.

Po wejściu na w/w adres pierwsza oferta jaką otrzymałem to dwa miesiące Netflix za połowę ceny.

Po wyczyszczeniu pamięci cache przeglądarki i ponownym odwiedzeniu strony internetowej https://www.netflix.com/pl/ otrzymałem promocję bardzo podobną, a więc drugi miesiąc Netflix za darmo.

Aby uzyskać promocję na Netflix musisz próbować. Nie ma gwarancji, że podobna promocja pojawi się od razu. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystaj ze strony: www.netflix.com/clearcookies aby szybko odświeżyć stronę i zgarnąć Netflix za darmo.

Promocja Netflix – pierwsze 30 dni Netflix za darmo lub w obniżonej cenie. Do wylosowania mogą być 4 warianty:

  • 0 zł / 30 dni lub drugi miesiąc za 0 zł
  • 0,10 zł / 30 dni
  • 4 zł / 30 dni
  • 17 zł / 30 dni

Zaproś znajomych do oglądania i aktywuj 30 dni Netflix za darmo

Nie wszędzie jednak darmowy Netflix na 30 dni został wyłączony. W niektórych krajach od niedawna Netflix umożliwia rekomendację serwisu znajomym, zaproszenie ich do oglądania Netflix. Możesz wysłać link polecający do znajomego a ten jeśli wcześniej nie korzystał z darmowego okresu próbnego Netflix teraz będzie mógł to zrobić przez 30 dni za darmo. Ta funkcja nie działa w Polsce dlatego w chwili obecnej jedynym sposobem na dostęp do treści Netflix jest opłacenie subskrypcji na 30 dni czyli miesiąc.

Czy to zły pomysł? Biorąc pod uwagę ile osób nadal lubi kombinować, takie posunięcie było dla Netflixa po prostu opłacalne. Ten model działania jest powszechny nie nie dziwi nikogo, a tym bardziej, że dla wprawionych kinomaniaków obejrzenie kilku sezonów serialu to często kwestia… kilku dni.

Jak otrzymać dostęp do filmów i seriali Netflix?

Ani darmowe 30 dni Netflix ani konta Netflix z Allegro nie dadzą Ci poczucia radości takiej jak legalny zakup subskrypcji i jej opłacanie. Ale abyś nie wybił sobie dziury w głowie pukając się w nią palcem i powtarzając w myślach „chyba Cię pogięło Karczma” to pozwól że wyjaśnię Ci jedną ważną rzecz.

Netflix oferuje różnorodne plany przesyłania strumieniowego wideo w trzech planach, a te różnią się ilością obsługiwanych profili (użytkowników) i jakością obrazu. Im więcej płacisz tym więcej osób korzysta i ogląda video w lepszej jakości. Pakiety Netflix:

Plan Cena Ilość ekranów Rozdzielczość
Podstawowy 34 zł 1 SD
Standard 43 zł 2 HD
Premium 52 zł 4 HD + Ultra HD

Popularność Netflixa sprawia, że istnieje bardzo duże proawdopodobieństwo że Twoi znajomi lub sąsiedzi już korzystają z tego systemu VOD. Zwróć uwagę na sekcję ilość ekranów w tabeli wyżej. Tak. Posiadając subskrypcję Premium możesz wyświetlać jednocześnie (w tym samym momencie) obraz na 4 ekranach korzystając przy tym z 4 profili użytkowników. Czy więc 13 zł to dużo aby oglądać bez kombinowania Netflix – filmy i seriale?

Dokładnie to samo działanie możesz podjąć wobec HBO GO. Nie szukaj darmowy Netflix na 30 dni i zapomnij o wątpliwej jakości / pochodzeniu kont Netflix Allegro. Po prostu zapytaj znajomych, sąsiadów, rodzinę czy korzystają lub czy chcieli by korzystać z Netflix a potem kup dostęp i zaloguj się aby oglądać darmowe filmy i seriale Netflix.

Tags: , ,

Dodaj komentarz