Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Automatyczna odpowiedź e-mail Poczta OnetContent marketing czyli tworzenie wysokiej jakości treści na strony WWW

Automatyczna odpowiedź e-mail czyli opcje potocznie zwana autoresponder umożliwia takie skonfigurowanie poczty Onet, że każdy kto wyśle do Ciebie wiadomość otrzyma automatyczną odpowiedź. Opcja automatycznych odpowiedzi zwana też wiadomością poza biurem przyda Ci się podczas urlopu, nieobecności, choroby lub przy natłoku spraw.

Skonfiguruj automatyczne odpowiedzi w Poczta Onet aby powiadomić o swojej nieobecności nadawców otrzymanej korespondencji. Możesz też używać autorespondera równolegle z obsługą poczty, np. włączając go i informując odbiorców o wydłużonym czasie odpowiedzi na pocztę lub po prostu o jej otrzymaniu. To świetny sposób jak nie stracić klientów ale zyskać trochę czasu na odpowiedź.

Asystent nieobecności poczta Onet

Poczta Onet umożliwia włączenie automatycznych odpowiedzi po zalogowaniu do poczty webmail, tj. w oknie przeglądarki internetowej.

  1. Przejdź na stronę www.poczta.onet.pl i zaloguj się do swojej skrzynki pocztowej podając adres e-mail i hasło,
  2. Rozwiń menu opcji po lewej stronie ekranu  > wybierz Ustawienia
  3. Wybierz Autoodpowiedź i skonfiguruj asystenta nieobecności.

Poczta Onet poza tradycyjną opcją Włącz lub Wyłącz automatyczne odpowiedzi daje także możliwość ich zaprogramowania w określonym czasie. To wygodne rozwiązanie. Nie musisz pamiętać o włączeniu lub wyłączeniu autorespondera.

Ustaw datę początkową i końcową lub tylko początkową lub tylko końcową. Autoresponder uruchomi się w określonym czasie i/lub wyłączy określonego dnia.

Dodaj treść automatycznej wiadomości e-mail która będzie przesyłana w odpowiedzi na otrzymaną korespondencję. W odróżnieniu od asystenta nieobecności, np. home.pl, w Onet Poczta możesz napisać wiadomość HTM lub TXT (zaznacz lub odznasz pole HTML). Mimo to najlepszą opcją jest wybór TXT, gdyż jest to uniwersalny format wiadomości e-mail.

Tags: , ,

Dodaj komentarz