Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak ustawić podpis do wiadomości w Poczta Onet?Podpis Poczta Onet to sygnatura dodawana do każdej wysyłanej wiadomości e-mail. Może zawierać dane kontaktowe nadawcy lub zwyczajnie pozdrowienie oraz imię. Możesz dodawać wiele podpisów a potem wybierać który ma być aktywny domyślnie. Możesz też ręcznie wybrać podpis podczas redagowania nowej wiadomości e-mail wysyłanej z Poczta Onet.

Aby dodać podpis do poczty Onet, przejdź do ustawień konta (ikona koła zębatego po lewej stronie ekranu), a następnie wybierz Pisanie i wysyłanie.

Jak dodać automatyczny podpis do Onet?

W sekcji Podpisy kliknij Dodaj nowy podpis.

Podpis do wiadomości e-mail Onet

Do utworzenia podpisu masz pełny edytor HTML HTML (kliknij HTML aby włączyć edytor tekstowy). Możesz nadać unikalny styl swojemu podpisowi. Podpis w Poczta onet

Kliknij Dodaj aby zapisać podpis.

Wybierz jeden z podpisów i oznacza go jako domyślny. Domyślny podpis Poczty Onet będzie dodawany automatycznie do każdej wysłanej wiadomości. Jeśli na etapie tworzenia nowej wiadomości będziesz chciał zmienić podpis, po prostu skorzystaj z pola wyboru (patrz niżej).

Nazwy serwerów POP3/IMAP/SMTP Poczta Onet

Jak wybrać podpis podczas tworzenia wiadomości w Poczta Onet?

Jeśli tworzysz nową wiadomość e-mail w Poczcie Onet i masz więcej podpisów niż jeden, możesz szybko wybrać podpis z którego chcesz w danej wiadomości skorzystać.

Wybierz podpis podczas pisania nowej wiadomości w Poczcie Onet

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz