Karczma TVHOW TO and WHY NOT?

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?Obsługa i konfiguracja Instagram

Instagram to serwis społecznościowy, którego działanie opiera się głównie na aplikacji na urządzeniach mobilnych, np. na telefonie lub tablecie. Jeśli korzystamy z Instagramu na komputerze, najpewniej zauważycie, że nie wszystkie opcje są dostępne. Np. na komputerze nie można dodawać zdjęć na Instagram. Ale możecie to zrobić z poziomu telefonu komórkowego czy tabletu – z aplikacji. Analogicznie jeśli uruchomicie Instagram w przeglądarce internetowej na telefonie, także dodawanie zdjęć będzie możliwe.

Jak wylogować się z wszystkich urządzeń na Instagramie?

Chociaż Instagram nie jest nowym serwisem, to jego wersja webowa nadal pozbawiona jest kilku funkcji. Co ciekawsze, nie oferuje tak naprawdę nic więcej (a nawet mniej) niż sama aplikacja. Czemu? Zapewne po to aby zachować pewne zasady i celowo wymusić na użytkownikach korzystanie z aparatów w telefonach, filtrów z aplikacji czy korzystania z samej aplikacji, która najpewniej także dostarcza właścicielom serwisu sporo informacji o użytkownikach.

Jednak Instagram przeszedł sporą ewolucję także pod względem sposobu jego użycia do promocji marki, reklamy i sprzedaży, dlatego wielu użytkowników oczekuje od niego tych samych rozwiązań na każdej platformie z której korzystają aby obsługiwać Instagram. Czy więc dodawanie zdjęć do Instagrama z poziomu aplikacji to złośliwość twórców czy celowy zabieg? Sam to oceń.

Powinieneś wiedzieć, że aplikacja Instagram tak naprawdę korzysta z webowego interfejsu strony WWW. Tak, to po prostu strona WWW uruchamiana w formie aplikacji. Skąd to wiem? Zobaczysz za chwilę kiedy wykonasz kolejne kroki tej instrukcji.

Na co zwróciłbym uwagę korzystając z Instagrama i chcąc dodawać zdjęcia z poziomu komputera? Na fakt, że nie musisz mieć do tego żadnych dodatkowych aplikacji, nie musisz nikomu płacić za to, ani tym bardziej instalować podejrzanych programów, które prędzej wymiotą Twoją prywatność niż pomogą dodać zdjęcie. Zaufaj swojej przeglądarce internetowej, to wszystko.

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?

 1. Otwórz Instagram i zaloguj się do swojego konta w przeglądarce internetowej na komputerze, np. Google Chrome.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszki i kliknij Zbadaj lub od razu kliknij skrót CTRL + SHIFT + I
 3. Pojawią się opcje programisty. Kliknij ikonę urządzenia mobilnego aby zmienić widok strony WWW.
 4. Następnie na górze ekranu wybierz jedno z wielu dostępnych urządzeń, np. jakiś model telefonu. Nie ma to znaczenia czy jest nowy czy stary, w tej sytuacji chodzi tylko o odpowiedni widok serwisu WWW i dodanie zdjęcia do Instagrama.
 5. Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?Poza tym, ze ekran zrobił się węższy najpewniej nie zobaczysz żadnych zmian. Dlatego kliknij F5 aby odświeżyć widok.
 6. Wykonane. Na dole strony powinieneś zobaczyć ikonki znane z aplikacji mobilnej, m.in. ikone + pozwalającą dodawać zdjęcia.Dodawanie zdjęć na instagram
 7. Dodaj  zdjęcie, zastosuj filtr, utwórz post, opublikuj na Instagram.
  Dodawanie filtrów do zdjęcia Instagram

Jak dodać zdjęcie Instagram w Internet Explorer?

Większość dostępnych przeglądarek posiada opcje programisty, mogą one skrywać się w różnych miejscach i działać pod różnymi skrótami. W Internet Explorer możesz wywołać opcje programisty z menu opcji po prawej stronie:

 1. Kliknij trzy kropki
 2. Wybierz Narzędzia programistyczneDodaj zdjęcie Instagram w Internet Explorer - opcje programisty
 3. Przejdź do zakładki Emulacja i wybierz urządzenie, np. iPhone
  Dodaj zdjęcie Instagram w Internet Explorer - opcje programisty
 4. Ponownie odśwież widok aby zobaczyć właściwą wersję Instagrama i dodawać zdjęcia.

Tags: , , , , ,

One comment

Dodaj komentarz