Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak szukać miejsc na trasie przejazdu w Google Maps?Wyznaczyłeś trasę przejazdu w Google Maps? Wiesz już jak dojechać z punktu A do B oraz wyznaczyłeś przystanki, punkty pośrednie. Teraz możesz dodatkowo, korzystając z utworzonej trasy przejazdu, wyszukiwać różne miejsca na trasie. Dowiedz się jak znaleźć stację benzynową lub restaurację McDonals na trasie swojej podróży.

Mapy Google – wyznaczanie trasy

Mapy Google to wszechstronne narzędzie, które każdego dnia daje nam możliwość znalezienia firmy, punktu usługowego, ulubionej restauracji, ale także wyznaczyć trasę dojazdu. Google Maps dostarcza też informacji o wizytówkach firm, a więc daje możliwość szybkiego kontaktu czy poznania godzin otwarcia.

Kiedy planujesz trasę przejazdu i ruszasz w drogę, możesz po drodze zgłodnieć lub może Ci brakować benzyny. Na trasie znajdziesz wiele tablic informacyjnych, ale być może chcesz zajrzeć w konkretne miejsce, np. do restauracji McDonals, KFC czy stację Orlen.

Korzystając z Google Maps, możesz dodawać takie lokalizacje jako punktu pośrednie na trasie lub możesz je wyszukiwać w okolicach planowanej trasy przejazdu. Zobacz jakie to proste szukać miejsc na trasie przejazdu w Google Maps.

Jak szukać miejsc na trasie przejazdu w Google Maps?

Pierwszym krokiem do poszukiwania miejsc w okolicy trasy przejazdu, jest oczywiście wyznaczenie trasy w Google Maps. Sprawdź jak dojechać do celu z pomocą map Google w osobnym artykule, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.

Jesteś gotowy? Czas wyruszyć w drogę i poszukać ulubionej restauracji na S3 lub stacji benzynowej na S4. W Google użytkownicy często pytają gdzie jest McDonals na A1, lub gdzie jest McDonalds na A4, a także gdzie jest KFC na A2.

Wyznacz trasę zgodnie z powyższą instrukcją, a następnie skorzystaj z opcji dodatkowych.

Po prawej stronie na górze możesz skorzystać z przycisków wyszukiwania na trasie, np. stacje benzynowe, restauracje i hotele lub inne obiekty.
Wyszukiwanie miejsc na trasie przejazdu, np. gdzie jest McDonalds na A4

Dzięki temu możesz szybko znaleźć, np. gdzie jest McDonalds na S3, McDonalds na A4, itp..

Sprawdź gdzie są wszystkie stacje benzynowe na trasie przejazdu w Google Maps

Jeśli korzystasz z map Google na telefonie, opcję tę znajdziesz po rozwinięciu dodatkowego menu (3 kropki), a następnie kliknięciu Szukaj w trasie.

Wpisz, czego szukasz lub skorzystaj z dedykowanych przycisków, np. stacja benzynowa lub restauracja.

Wyznacz trasę dojazdu aby móc wyszukiwać punkty w trasie

Tags: , ,

Dodaj komentarz