Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak dodać kontakt w poczta Onet?Artykuł odpowiada na kluczowe pytania w zakresie zarządzania kontaktami w poczcie Onet, np. jak dodać kontakt w poczcie Onet czyli zapisać kontakt w książce adresowej. Rozwiązanie to pozwoli Ci gromadzić kontakty do późniejszego użycia podczas redagowania wiadomości e-mail.

Możesz dodawać kontakty w poczcie Onet ręcznie lub zautomatyzować ten proces.

 1. Jak mogę dodać kontakt na poczcie Onet?
 2. Jak dostać się do mojej listy kontaktów?
 3. Automatyczne dodawanie kontaktów do książki adresowej
 4. Jak dodać adres email do zaufanych

Jak mogę dodać kontakt na poczcie Onet?

Możesz dodawać nowe kontakty bezpośrednio w ustawieniach Książki adresowej lub skonfigurować automatyczne gromadzenie poczty:

 1. Zaloguj się do poczty Onet
 2. Przejdź do sekcji Kontakty.
 3. Dodaj nowy kontakt.
 4. Uzupełnij informacje o nowym kontakcie i zapisz zmiany.
 5. Kontakt pojawi się na liście. Możesz korzystając z sekcji Kontakty wysyłać od razu wiadomość pod wybrany adres. Kliknij Wyślij wiadomość e-mail. 

Podczas redagowania nowej wiadomości e-mail kliknij pole DO aby wybrać kontakt/adresata wiadomości e-mail wysłanej z Poczty Onet.

Jak dostać się do mojej listy kontaktów?

Kontakty w Poczcie Onet możesz kontrolować na dwa sposoby:

 1. Przejdź do sekcji Kontakty aby sprawdzić listę kontaktów, edytować dane lub od razu wysłać wiadomość. 
 2. Możesz sprawdzić dostępne kontakty redagując nową wiadomość. Po prostu kliknij DO podczas pisania nowej wiadomości w Poczcie Onet. Ten sam mechanizm działa po kliknięciu przycisku Kopia do i Ukryta kopia. Przeczytaj więcej co to jest Kopia i Ukryta kopia.

Automatyczne dodawanie kontaktów do książki adresowej

Przejdź do ustawień skrzynki e-mail Poczty Onet > Pisanie i wysyłanie aby włączyć automatycznie dodawaj osoby z którymi koresponduje do moich „kontaktów”.

Włączenie tej opcji spowoduje, że każdy adres e-mail na który wyślesz wiadomość zostanie dodany do książki adresowej. Będzie on zawierał podstawowe dane o kontakcie, ale możesz w każdej chwili edytować jego ustawienia.

Jak dodać adres email do zaufanych

Poczta Onet oferuje dodatkową opcję, która nie jest bezpośrednio związana z książką adresową, ale może mieć znaczenie przy korzystaniu z poczty e-mail. Zaufane adresy e-mail Poczty Onet to adresaci, którzy są traktowani jako zaufani. Oznacza to, że poczta od nich otrzymana zostanie potraktowana jako bezpieczna.

Dodaj zaufany kontakt. Opcję znajdziesz w Ustawieniach skrzynki e-mail Onet.

Tags: , ,

Dodaj komentarz