Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

AndroidTV – Weekendowa porcja gier na pilota #1 [14.03.2017]Oto pierwszy odcinek jednej z (mam nadzieję) czterech serii jakie chciałbym dla Was rozpocząć:

  • gry na pilota ,
  • gry na pada,
  • polecane programy,
  • gry i aplikacje z poza Google Play (.apk).

W tym wpisie prezentuję 4 gry, w które pogracie za pomocą pilota. Wszystkie pozycje do pobrania z Google Play Store na telewizorze. Granie na padzie jest opcjonalne, ale ponieważ jest to seria poświęcona grani na pilocie, to podsumowując: każda z niżej zaprezentowanych gier idealnie nadaje się do tego aby zagrać w nią pilotem. Zapraszam.

Trex Runner

Aplikacji, której z jednej strony nie trzeba nikomu przedstawiać, z drugiej, jak się okazuje niewiele osób wie czym jest. Trex Runner to gra, którą powinniście kojarzyć z przeglądarką Google Chrome. W chwili pojawienia się błędu, na ekranie wyświetlacza pojawia się symatyczny dinozaur. Naciśnięcie przycisku Spacji powoduje rozpoczęcie mini gry, w której naszym zadaniem jest przeskakikwać przez przeszkody.

Gra bezpłatna; brak dodatkowych płatności; dostępna w Google Play TV

Sterowanie: UP – Start/Podskok

 

Mars: Mars

Symatyczna gra, która zbiera równie dużo pozytywnych co negatywnych ocen. Wcielamy się w rolę kosmonatury, które zadaniem jest zwiedzić obcą planetę. I tyle. Naszym zadaniem będzie przeskakiwać z platformy na platformę. Aby jednak nie było tak łatwo, musicie się trochę wysilić, ilość paliwa w Jetpacku jest ograniczona. Każdy skok powinien być dobrze przemyślany. Korzystajcie z otoczenia, aby oddawać dłuższe skoki lub zbierać bonusy.

Gra bezpłatna; brak dodatkowych płatności, dostępna w Google Play TV

Sterowanie: strzałka w lewo – lewy dopalacz, strzałka w prawo – prawy dopalacz, strzałka w górę – hamujemy.

 

Despicable Me

Kto nie zna i nie kocha Minionków. Gra w stylu biegnij i zbieraj, czyli jedna z milionów jakie pojawiły się w Google Play. Co tu dużo ukrywać, w każdej z nich chodzi o to samo, kwestia wyboru bohatera i trasy biegu. Minionki pokochali wszyscy więc i ja sam sięgam po pilota, aby od czasu do czasu zebrać kilka bananów.

Gra bezpłatna; opcjonalne dodatkowe płatności, dostępna w Google Play TV

Sterowanie: strzałka w lewo – skok w lewo, strzałka w prawo – skok w prawo, strzałka w górę – podskok, strzałka w dół – kucamy, OK – aktywujemy moc (jeśli mamy).

 

Does not Commute

Jedna z ciekawszych i bardziej wciągających gier logicznych. Naszym zadaniem jest dojechać z punktu A do punktu B, ale żeby utrudnić nam zadanie, po każdym zaliczonym przejeździe, otrzymujemy kolejne auto, a trasy poprzednich, są widoczne na mapie. Wraz z kolejnymi pojazdami, musimy nie tylko zmierzyć się z czasem, ale i uważać na pozostałe samochody, którymi jechaliśmy wcześniej. Polecam, świetna zabawa na długie godziny.

Gra bezpłatna; opcjonalne dodatkowe płatności, dostępna w Google Play TV

Sterowanie: strzałkami w każdym kierunku.

Powyże gry dostępne są w Google Play na telewizorze, dotyczy to każdego telewizora oraz przystawki opartej na AndroidTV, a więc np. telewizorów firmy SONY, Sharp, Philips, itp..

 

Tags: , , ,

Dodaj komentarz