Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak zmienić zdjęcie profilowe na Messengerze?Możesz zmienić zdjęcie profilowe w Messengerze korzystając z urządzenia mobilnego. Opcje zmiany tego zdjęcia uzależnione są od tego czy korzystasz z Messenger bez Facebooka czy posiadasz zintegrowane konto Facebook z obsługą Messenger. Wszystkie zmiany w tym zmiana zdjęcia w Messenger możesz wykonać w aplikacji mobilnej np. na telefonie Android.

Użytkownicy konta Facebook mogą korzystać z aplikacji mobilnej Facebook oraz Messenger która integruje jedno konto do obsługi dwóch usług. Facebook pozwala na zarządzanie znajomymi i wyświetlanie różnego rodzaju postów, uczestniczenie w dyskusji i rozwijaniu własnego profilu konta. Messenger to komunikator, który odciąża aplikację Facebook, pozwalając na komunikację z innymi użytkownikami, których dodałeś do swoich znajomych lub z którymi próbujesz nawiązać kontakt.

Celem ułatwienia identyfikacji użytkowników Messenger korzysta z tzw. zdjęcia profilowego. Czyli Twojego zdjęcia profilowego z Facebooka. W tym miejscu należy zwrócić uwagę, że niektórzy użytkownicy posiadają konto Messenger (bez obsługi Facebook) a większość posiada konto Facebook (z obsługą Messengera).

Jak zmienić zdjęcie profilowe na Messengerze?

Zmiana zdjęcia profilowego jest możliwa do wykonania w aplikacji Messenger – jeśli posiadasz konto Messenger bez Facebooka. Jeśli posiadasz konto Facebook i zalogowałeś się na nie w aplikacji Facebook I messenger, to zmianę zdjęcia profilowego Messenger wykonasz w aplikacji Facebook.

Poniżej znajdziesz widok aplikacji Messenger po przejściu do edycji profilu. Brak przycisku Edytuj pod zdjęciem. Jeśli korzystasz z aplikacji Messenger bez konta Facebook, to pod zdjęciem i imieniem oraz nazwiskiem pojawi się dodatkowy przycisk Edytuj.

W tej sytuacji (brak przycisku Edytuj) przejdź do aplikacji Facebook. W prawym górnym rogu kliknij 3 kreski aby przejść do opcji.

W kolejnym kroku kliknij Zobacz swój profil.

Kliknij ikonę zdjęcia przy zdjęciu profilowym lub zdjęciu tła profilu.

Tags: ,

Dodaj komentarz