Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak wylogować się z poczty Gmail?Posiadanie konta Google jest praktycznie niezbędne w naszym życiu ale czasami trzeba się wylogować z poczty Gmail. Odpocząć. Ten artykuł rozwiązuje problem jak wylogować się z Gmaila.

Konto Google czy też konto poczty Gmail otwiera nam dostęp do poczty Gmail, YouTube, narzędzi Google Analytics czy AdSense i AdWords. Z jego pomocą możemy logować się do wielu serwisów internetowych i korzystać z setek narzędzi udostępnianych przez Google, w tym komunikatorów.

Posiadanie konta Google jest po prostu wygodne. Możesz szybko wylogować się z poczty Gmail jeśli chcesz sprawdzić inne konto lub zwyczajnie odpocząć od niego.

Jak wylogować się z Gmaila w przeglądarce?

Jeśli korzystasz z poczty Gmail w przeglądarce:

  1. Otwórz pocztę Gmail..
  2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij Wyloguj.

Jeśli posiadasz więcej niż jedno aktywne konto Google/wiele skrzynek e-mail poczta Gmail to możesz wylogować się ze wszystkich kont jednocześnie.

Jak wylogować się z poczty Gmail na telefonie?

Sytuacja zmienia się gdy korzystasz z telefonu lub tabletu oraz aplikacji do obsługi poczty Gmail. Czy to aplikacji Gmail czy innego klienta poczty w telefonie. W tej sytuacji konta pocztowe dodawane są nie tyle bezpośrednio do samej aplikacji co do urządzenia, a więc możesz nimi zarządzać z poziomu Ustawienia > Konta.

Wylogowanie się z poczty Gmail na telefonie może więc oznaczać, że konieczne będzie usunięcie konta z urządzenia. Jest to o tyle problematyczne, że ponowne uruchomienie poczty oznacza dodanie konta. Wprawdzie dla poczty Gmail odbywa się to po prostu poprzez podanie adresu e-mail i hasła.

W osobnym artykule wyjaśniam jak wylogować się z Gmaila na telefonie:

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz