Free XBOX Live Gold czyli bezpłatne konto XBOX Live

  • przez
XBOX Game pass Ultimate

Jeśli wpiszemy sobie w Google frazę: free xbox live gold, okazuje się, że znajdziemy całkiem sporo wyników wyszukiwania, a w nich sporo informacji o bezpłatnym koncie Xbox Live Gold.Czy jest to legalne i  w ogóle możliwe?

Miło było by takie konto dostać na rok czasu, ale z drugiej strony jego cena regularna to około 200-250 zł. Jeśli jednak śledzicie grupy społecznościowe o tematyce XBOX lub korzystacie z serwisu Pepper.pl, łatwo możecie się przekonać, że konto można zakupić dużo taniej. Czasami może to wymagać dostępu do VPN, co mniej doświadczonym może skomplikować cały proces, ale jest to możliwe. Warto jednak śledzić oferty na Pepper.pl lub cdkeys.com (wspominam o tych serwisach tylko dlatego, że z nich korzystam, to nie jest oferta sponsorowana).

Cennik Xbox Live Gold i Game Pass

Szukasz darmowej subskrypcji Xbox Live Gold? Mam dla Ciebie złą wiadomość. Nie istnieją. Tak, znalazłeś je w Google i napisane było, że wystarczy podać adres e-mail. Subskrypcja Live Gold kosztuje od 200 do 300 zł, nie ma opcji aby ktoś rozdawał konto XBOX LIVE GOLD za darmo. Zwłaszcza, że nawet Microsoft nie rozdaje takich kont, a ich sprzedaż, jest kontrolowana.

Najczęściej darmowe oferty na konto XBOX Live Gold przekierowują Cię przez nieskończoną liczbę ankiet wypełnionych reklamami lub próbują ukraść Twoje dane osobowe w zamian za „bezpłatne” członkostwo.

Co to jest konto XBOX LIVE GOLD?

 

Jednak da się uzyskać XBOX Live Gold za darmo!

Kody cyfrowe dla subskrypcji próbnych Xbox Live Gold dodawane do pakietów gier lub konsoli – tak podaje Microsoft w swoim FAQ. I to jest prawdą. Jeśli zdecydujecie się na zakup konsoli lub wybranych tytułów gier, faktycznie dostaniecie kod np. na 14 dni XBOX Live Gold. Kod cyfrowy może być wydany dla 2-, 3- lub 14-dniowej subskrypcji próbnej Xbox Live Gold. Okres użytkowania subskrypcji próbnej rozpoczyna się z chwilą aktywowania karty tak samo jak innych okresów subskrypcji.

Te kody są często dostępne w serwisach aukcyjnych ale są odpłatne. I to też nie powinno nikogo dziwić bo i tu Microsoft nie rozdaje takich kodów na lewo i prawo.

Jak uzyskać bezpłatne Xbox Live Gold?

  1. Zgodnie z treścią wyżej, bezpłatne konto XBOX Live Gold uzyskasz korzystając z kart próbnych dołączonych do wybranych gier i wszystkich konsol od Microsoft. Kupowane tytuły zawierają kartę przedpłaconą na dwu-, trzy- lub 14-dniowy okres próbny Xbox Live Gold.
  2. Microsoft co jakiś czas organizuje tzw. weekend z Xbox Live Gold i konkretną grą. Pozwala wtedy grać online be wykupionej subskrypcji Live Gold. Przykładowo na początku października 2019 odbył się:Darmowy weekend z NHL 20 w ramach Xbox Live Gold Free Play Days Xbox One. Skorzystaj z Google wpisując: Xbox Live Gold Free Play aby odnaleźć kolejne oferty.
  3. Użyj nagród Microsoft, aby zdobyć bezpłatne Xbox Live Gold. I to jest w sumie najciekawsza opcja, ale nie ukrywajmy, aby zrealizować kredyty trzeba naprawdę sporo grać  i przede wszystkim zdobywać punkty. Ten temat warto jednak zapamiętać, dlatego, że czasami w sieci można znaleźć nie tylko świetne promocje na konta Xbox Live Gold ale także na kredyty, za które to konto można kupić.

Dodaj komentarz