Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Tanie przedłużenie ważności konta Xbox Game Pass UltimateXBOX Game pass Ultimate

W osobnym wpisie na blogu zebrałem dla Ciebie najważniejsze informacje jak łatwo, tanio i legalnie uzyskać dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na okres 7 a nawet 36 miesięcy.

XBOX Game Pass Ultimate na 7 miesięcy za 17 zł

Wg. opublikowanego poradnika udało mi się uzyskać 7 miesięczny dostęp do XGPU w cenie 17 zł. Dla bardziej ambitnych (co nie wymaga wiedzy technicznej) możliwe było uzyskanie Xbox Game Pass Ultimate na 3 lata za 228 zł (lub w cenie zbliżonej).

Warunkiem było oczywiście założenie nowego konta Xbox i postępowanie zgodnie z instrukcją, kupując i dodając kolejne kupony promocyjne w odpowiedniej kolejności. Warto o tym pamiętać, dlatego że temat jest nadal gorący a promocje umożliwiające taką aktywację wciąż dostępne. Jeśli chcesz być na bieżąco z takimi okazjami, polecam obserwowanie np. serwisu Pepper.pl gdzie często pojawiają się promocje wraz ze szczegółowym opisem.

Jeśli skorzystałeś z instrukcji na tanie XGPU lub posiadasz już aktywne konto Ultimate, o kończącej się ważności, konto Xbox Game Pass Ultimate, być może zastanawiasz się, jak najtaniej przedłużyć jego ważność o kolejne miesiące.

W teorii masz trzy możliwości przedłużenia ważności swojego konta Xbox Game Pass Ultimate od ręki, tj. opłacając je:

  1. Możesz skorzystać z płatności na stronie www.microsoft.com przedłużając ważność konta wg. cennika Microsoft. Nie ukrywajmy, to dosyć droga zabawa,
  2. Możesz kupić kupon na przedłużenie ważności usługi Xbox Game Pass Ultimate na 1 a nawet 3 miesiące (i ich wielokrotność) w sklepach stacjonarnych i w internecie (od nawet 80 zł do 160 zł za 3 miesiące),
  3. Możesz skorzystać z innych kuponów, np. na przedłużenie XBOX Game Pass lub Xbox Live Gold, co spowoduje przedłużenie ważności konta Ultimate.

Przedłużenie ważności konta Xbox Game Pass Ultimate na stronie Microsoft.com kosztuje ~160 zł za 3 miesiące. Odpowiednio 325 zł za 6 miesięcy i 650 zł za 12 miesięcy. Podobne ceny znajdziesz w sklepach stacjonarnych i internetowych pokroju Media Expert, OleOle czy Euro.

Jeśli chcesz taniej przedłużyć ważność konta Xbox Game Pass Ultimate, możesz skorzystać z oferty zagranicznych serwisów, które specjalizują się w dystrybucji kodów. Najpewniej znajdziesz dobre oferty także na Allegro, ale warto upewnić się, jakie jest źródło pochodzenia kodów.

Przykładowo: w serwisie cdkeys.com z którego często korzystam (możliwość płatności kartą lub PayPal) dostępne są np. trzy miesięczne subskrypcje Ultimate w cenie 91 zł. Obecnie nie ma możliwości aktywowania ich dla już istniejących kont, a tylko dla nowych (nowe konto to konto na którym nie była aktywowana żadna subskrypcja, np. Game Pass lub Game Pass Ultimate). Kodów należy szukać w sklepach internetowych i różnego rodzaju giełdach. Do ich aktywacji może być konieczne użycie VPN.

Czy można przedłużyć ważność Xbox Game Pass Ultimate jeszcze taniej? Tak. Jak wspomniałem, trzecią metodą odnowienia konta (przedłużenia ważności) jest skorzystanie z innych kuponów, np. na Xbox Live Gold czy Xbox Game Pass (nie mylić z Ultimate). Te kody też nie należą do tanich, a ich zakup z dystrybucji Microsoft nie przyniesie nam żadnych oszczędności. Możesz, podobnie jak wcześniej, szukać dobrych okazji na te kupony.

Taka okazja trwa właśnie w chwili publikowania tego wpisu: przedłużenie Xbox Game Pass na 3 miesiące kosztuje 36 zł w serwisie cdkeys.com. Wg. przelicznika Microsoft, 3 miesięczny kupon Xbox Game Pass przedłuża konto Ultimate o 2 miesiące. W efekcie płacimy 36 zł za 2 dodatkowe miesiące Xbox Game Pass Ultimate, co daje nam 108 zł za 6 miesięcy XGPU oraz 216 zł za 12 miesięcy XGPU. To jeszcze lepsza oferta niż wcześniej.

Porównajmy oferty

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate nie jest tania, warto zwrócić jednak uwagę, że w zamian za jej wykupienie otrzymujemy dostęp do usługi Xbox Live Gold (m.in. rozgrywka sieciowa, Games with Gold, Deal with Gold) oraz do usługi Game Pass (darmowa bibilioteka gier na PC i XBOX). Wg. obowiązujących promocji, za 12 miesięcy korzystania z XBOX Game Pass Ultimate zapłacimy od około 216 zł do nawet 649 zł.

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass Ultimate?

Zakup w sklepie Microsoft lub innym, np. Media Expert, OleOle:

  • 3 miesiące:160 zł lub wielokrotność
  • 6 miesięcy: 325 zł (zakup jednorazowy)
  • 12 miesięcy: 649 zł (zakup jednorazowy)

Zakup kupony na aktywację Xbox Game Pass Ultimate:

W tym wariancie cena przedłużenia (o ile kupon jaki znajdziesz będzie możliwy do użycia na już istniejącym koncie) będzie zależna od ceny zakupu kuponu. Niestety, obserwując dostępne oferty, wybór jest bardzo ograniczony a najlepsze okazje wynikają najczęściej z konwersji konta Game Pass lub Live Gold na Game Pass Ultimate (czytaj dalej).

Zakup kuponu na przedłużenie Xbox Game Pass i konwersja na Ultimate:

  • 2 miesiące: 36 zł, np. w cdkeys.com (lub wielokrotność)
  • 6 miesięcy: 108 zł (wielokrotność kuponu 2 miesięcznego)
  • 12 miesięcy:  216 zł (wielokrotność kupony 2 miesięcznego)

Pamiętaj! Kupon Xbox Game Pass przedłuża ważność usługi Game Pass o 3 miesiące. Jeśli posiadasz aktywne konto Ultimate (to, którego dotyczy ten artykuł) to ważność kodu podlega konwersji: 3 miesiące Game Pass to 2 miesiące Game Pass Ultimate.

Aby przedłużyć ważność konta o 6 miesięcy konieczny jest zakup 3 kodów, o 12 miesięcy odpowiednio 6 kodów.

Nawet jeśli promocja na cdkeys.com skończy się, nadal możesz szukać okazji na kupony Game Pass lub kupić w cenie standardowej (od dawna jest to cena około 42 zł). Co i tak jest korzystną ofertą i obecnie konwersja Game Pass na Game Pass Ultimate jest najtańszą formą przedłużenia ważności subskrypcji.

Automatyczna konwwersja kodów na Xbox Game Pass Ultimate

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz