Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Co to jest XBOX Games Pass Ultimate?XBOX Game pass Ultimate

Microsoft połączył usługi Xbox Live Gold i Xbox Game Pass w jeden pakiet o nazwie Xbox Game Pass Ultimate. Otwiera to zupełnie nową ofertę dla użytkowników konsol XBOX, a także przynosi dodatkowe korzyści.

Tworząc taki zestaw Microsoft niejako wymusza na użytkownikach zakup dwóch usług jednocześnie. Pamiętajmy jednak, że jest to pakiet, a więc każdą z nich nadal możemy kupić osobno. Pomijając oczywiście lepszą ofertę cenową, decydując się na XBOX Games Pass Ultimate oferuje jeszcze jedno: konto które obsługuje nie tylko gry dla konsol XBOX ale także wersji PC, tj. nowa subskrypcja XBOX Game Pass on PC.

Co to jest Xbox All Access?

Xbox Game Pass to usługa Microsoft, która oferuje pełny dostęp do ponad 100 gier. Możesz pobierać je na konsolę, aby grać w nie, w czasie bycia subskrybentem Game pass. Dodatkowo, jeśli tytuł Game Pass obsługuje również Xbox Play Anywhere, masz dostęp do grania na komputerze, a także w ramach subskrypcji.

Sprawdź także:

Xbox Live Gold zapewnia wiele korzyści. Dostęp do trybu wieloosobowego online w dowolnej grze Xbox One. Gold oferuje co miesiąc cztery darmowe gry, dwa tytuły Xbox One i dwa tytuły Xbox 360, które są wstecznie kompatybilne i należy je zachować.

Jednak Xbox Game Pass Ultimate ma swoje zastosowanie, szczególnie dla tych, którzy nie chcą wydawać zbyt wiele pieniędzy. Jeśli już płacisz za miesięczną subskrypcję obu usług Xbox, równie dobrze możesz zarejestrować się w Xbox Game Pass Ultimate.

Xbox Live Gold, Xbox Game Pass i Games with Gold – różnice

Czy musisz anulować subskrypcję Xbox Game Pass lub Live Gold, aby otrzymać wersję Ultimate?

Po zarejestrowaniu się w Ultimate wszelkie inne bieżące subskrypcje są migrowane i automatycznie anulowane.

Czy Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie gry z Xbox Game Pass na Xbox One i Windows 10?

Tak. Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie gry z konsoli Xbox Game Pass i Xbox Game Pass na PC.

Free XBOX Live Gold czyli bezpłatne konto XBOX Live

Tags: , , , , , , ,

Dodaj komentarz