Karczma TVHOW TO and WHY NOT?

Jak zainstalować motywy Chrome?Ciemny motyw Google Chrome na Android

Google Chrome, podobnie jak większość innych przeglądarek internetowych, umożliwia łatwą instalację nowych motywów. Motywy Google Chrome umożliwiają zmianę wyglądu całej przeglądarki. Najpopularniejszym motywem Chrome jest ciemny motyw Google Chrome, który opisywałem w osobnym artykule.

Motywy zmieniają wygląd przeglądarki w zakresie przycisków, kolorów, motywu przewodniego, zmieniają rozmieszczenie przycisków i sposób prezentacji całej aplikacji. Motyw Chrome pozwala na spersonalizowanie przeglądarki i zwiększenie jej atrakcyjności. W przypadku stosowania ciemnych motywów (dark theme lub dark mode, night theme) możemy też znacząco wpłynąć na komfort korzystania z przeglądarki i komputera po zmroku.

Możesz wybierać spośród tysięcy motywów za pomocą Chrome Web Store. Większość z nich jest darmowa, ale nie oznacza to że nie warto interesować się też płatnymi rozwiązaniami, które często są bardzo mocno dopracowane.

Powinieneś wiedzieć, że motyw Google Chrome jest połączony z Twoim kontem, a nie z komputerem, więc Twój motyw pojawi się za każdym razem, gdy zalogujesz się na swoje konto, niezależnie od używanego urządzenia.

Jak zmienić motyw Google w Google Chrome?

 1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome i zaloguj się na swoje konto Google.
 2. W prawym górnym rogu ekranu kliknij Więcej ustawień, następnie Wygląd, a następnie Motywy lub przejdź bezpośrednio do Chrome Web Store .
  Konfiguracja motywów w przeglądarce chrome
 3. Przejrzyj motywy i wybierz ten, który Ci się podoba, a następnie kliknij go.
  Jak zmienić kolor przeglądarki Google Chrome
 4. Kliknij niebieski przycisk z napisem „Dodaj do Chrome”.
  Ciemna wersja przeglądarki Google Chrome - dark mode
 5. Motyw został dodany, zmieniając stary motyw lub dodając go po raz pierwszy. 

Niewykluczone, że będzie konieczne zamknięcie wszystkich okien Chrome i ponowne otwarcie przeglądarki, aby pojawił się motyw Chrome.

Jak zainstalować ciemny motyw w Google Chrome?

Postępuj zgodnie z powyższą instrukcją aby zainstalować motyw Chrome. Wyszukaj motyw o nazwie Dark Theme a następnie dodaj go do Google Chrome. Dark Theme i jego odmiany spowodują włączenie ciemnego motywu Chrome. Pamiętaj, że Google Chrome nie ma „przełącznika” motywu ciemny/jasny tak jak ma to miejsce w aplikacji Google Chrome na telefonie.

Możesz także włączyć ciemny motyw w systemie Windows, który wymusi używanie ciemnego motywu w Google Chrome.

Jak włączyć ciemny motyw w aplikacji Google Chrome?

Tags: , , , , , , ,

Dodaj komentarz