Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak zapisać ulubione miejsce w Mapach Google?Ulubione miejsca w mapach Google pozwalają szybko powracać do miejsc, które zapadły nam w pamięci, jak również wyznaczyć trasę dojazdu. To przydatne rozwiązanie, nawet do lokalizacji pojazdu za pomocą GPS. Po prostu wskaż lokalizację i zapisz ją w ulubionych.

Jak zapisać ulubione miejsce w Mapach Google?

Dodawanie ulubionego miejsca możesz wykonać na dwa sposoby. Wybierając je z mapy, czyli wskazując już istniejące miejsce lub wskazać nowe, dowolne, nieistniejące.

Niezależnie czy korzystasz z telefonu czy przeglądarki na komputerze, po wybraniu określonego miejsca, pojawi się przycisk Zapisz. Po jego kliknięciu zobaczysz opcje list.

Wybierz cel podróży w Google maps aby zaplanować najszybszą trasę przejazdu

Dodaj miejsca do wyżej wskazanych list lub utworz nową listę.

Jeśli korzystasz z telefonu, kliknij dowolne miejsce na mapie i przytrzymaj palec. Pojawi się nowa pinezka, dzięki czemu będziesz mógł dodać nieistniejące miejsce.

Gdy korzystasz z przeglądarki internetowej, musisz kliknąć mapę w dowolne miejsce, a następnie na dole ekranu we współrzędne GPS. Wtedy pojawi się informacja o nowej nieistniejącej lokalizacji. Będziesz mógł ją zapisać.

Tags: ,

Dodaj komentarz