Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail



Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail jednym kliknięciem. Korzystając z poczty Gmail w przeglądarce internetowej masz możliwość usuwania wszystkich wiadomości e-mail w widoku oraz wszystkich wiadomości e-mail z danego katalogu. W ten sposób możesz łatwo zarządzać przestrzenią poczty Gmail oraz kasować niepotrzebne wiadomości e-mail wg. uznania.

Pamiętaj, że usunięcie wiadomości e-mail z folderu powoduje ich przeniesienie do Kosza. Dopiero opróżnienie kosza Gmail spowoduje ich całkowite usunięcie ze skrzynki pocztowej.

W poczcie Gmail możesz:

Jeśli korzystasz z aplikacji Gmail, kasowanie wiadomości odbywa się tylko poprzez zaznaczenie jednej lub kilku wiadomości. Nie ma możliwości zaznaczenia wszystkich wiadomości z widoku lub katalogu. Zaznaczaj kolejne wiadomości i kasuj je lub zaloguj się w przeglądarce aby wyczyścić cały folder Gmail.

Usuń jedną lub kilka wiadomości e-mail w poczcie Gmail

Po zalogowaniu do poczty Gmail w przeglądarce lub aplikacji mobilnej możesz zaznaczać dowolną ilość wiadomości i kasować je:

  • Zaznacz jedną lub kilka wiadomości i kliknij ikonę Kosza (Usuń).

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail

  • Skorzystaj z opcji Wybierz / Zaznacz wszystko aby usunąć wszystkie wiadomości z widoku, np. 50 wiadomości.

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail

  • W aplikacji Gmail możesz zaznaczać wiadomości do usunięcia klikając w nie i trzymając dłużej palec na ekranie. W ten sposób zaznacz jedną lub wiele wiadomości a następnie kliknij ikonę Kosza.

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail

Usuń wszystkie wiadomości z poczty Gmail

Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej a nie aplikacji Gmail, możesz nie tylko zaznaczyć jedną lub wiele wiadomości, ale także wszystkie wiadomości w widoku. Po skorzystaniu z tej opcji, pojawi się dodatkowy komunikat pozwalający na usunięcie wszystkich wiadomości katalogu, w którym je zaznaczyłeś.

  • Zaznacz wszystkie wiadomości w widoku.

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail

  • Usuń wszystkie zaznaczone wiadomości klikając ikonę Kosza lub skorzystaj z opcji Zaznacz wszystkie wiadomości w wynikach wyszukiwania Główne (lub innego katalogu w którym właśnie się znajdujesz).

Usuń wszystkie wiadomości w poczcie Gmail

Tags: , , ,

Dodaj komentarz