Karczma TVHOW TO and WHY NOT?

KONKURS

Mam dla Was taką akcję, że jeden z partnerów z którym współpracuję – Camping Ekodar w Krzemieniu, aktualnie organizuje konkurs. Do zgarnięcia są 3 weekendowe pobyty nad jeziorem Krzemień.

Do Waszej dyspozycji jest 5-osobowy domek z lodówką i łazienką na cały weekend (od piątku do niedzieli). Oprócz tego można zgarnąć bezpłatne wypożyczenia sprzętu wodnego.

Zasady są proste i pewnie nikogo nie zaskoczą: polubić Fanpage, polubić post konkursowy i odpowiedzieć na pytanie: z czym kojarzą Wam się wakacje nad jeziorem?

Camping Ekodar to rodzinny biznes, obecni właściciele zarządzają obiektem od 3 sezonów, jednocześnie remontując go i doprowadzając do standardu Premium. Ośrodek jest więc po kapitalnym odświeżeniu. Na miejscu znajdziecie pole namiotowe i kempingowe, ponad 20 domków 4-5 osobowych. Jest też restauracja, kort tenisowy, salon gier, Tawerna czyli restauracja.

Ośrodek znajduje się nad pięknym, chociaż niewielkim, jeziorem Krzemień. Swego czasu była tu baza nurkowa, ale chłopaki przenieśli się nad inne jezioro. Blisko macie stąd do jeziora Ińsko, które słynie z podwodniaków. Przy plaży jest pomoc, w wodzie są rybki. Można wypożyczyć sprzęt wodny. Jest plaża, są wydzielone miejsca na ognisko przy plaży (są ławki, stoły).

W pobliżu jest sklep spożywczy, a kilka km samochodem macie markety. Okolica to liczne górki, wzniesienia, pola, lasy, bagna i jeziora więc jest co oglądać, czym oddychać i gdzie pojeździć, np. na rowerze.

Ośrodek organizuje też imprezy zamknięte, np. wesela, urodziny (do około 60 osób), ale generalnie polecam Wam (bazuje na doświadczeniu) wyjazd np. z rodzinką na 2-3 domki, albo wyjazd z kolesiami (dziewczynami). Polecam, byłem na partyjce pokera i nocy z planszówkami.

Więcej informacji znajdziecie na www.ekodar.camp oraz na profilu Facebook, gdzie mam przyjemność bywać. Zapraszam do zabawy.