Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Youtube Adblock AndroidYouTube Premium to bez wątpienia subskrypcja która ma powód wzbudzać ogromne zainteresowanie wszystkich użytkowników. YouTube w tle, YouTube bez reklam i do tego każdy film możesz pobrać z YouTube i oglądać offline. Jednak nie każdy może pozwolić sobie lub nie chce płacić Google za płatne konto Premium. Dlatego możesz zastosować YouTube Adblock Android czyli YouTube Vanced. Aplikację, która pozwoli Tobie zmienić sposób wyświetlania serwisu, usunąć reklamy, oglądać video w tle.

YouTube Vanced to zewnętrzna aplikacja, niedostępna w markecie Google Play, która umożliwia użytkownikom stworzenie nakładki na ten popularny serwis video. Zmienia ona sposób renderowania serwisu internetowego, wprowadzając własne mechanizmy blokowania reklam oraz umożliwia odtwarzanie treści video w tle. To dwie najbardziej pożądane przez użytkowników serwisu funkcjonalności oraz potrzeby. Ponieważ reklamy w serwisie potrafią być naprawdę uciążliwe, przez co nawet jego przeglądanie za darmo, staje się coraz mniej przyjemnie

Adblock YouTube Android to rozwiązanie którego nie znajdziesz w markecie Google Play. YouTube Vanced możesz pobrać ze strony autorów oprogramowania, zainstalować aplikację z pliku .apk, a następnie cieszyć się YouTube bez reklam.

Jeśli jednak chcesz pobrać film z YouTube, odtwarzać YouTube w tle na każdym urządzeniu mobilnym bez żadnych barier, tworzyć zaawansowane playlisty, itp. to zdecydowanie warto zainwestować w YouTube Premium. Ten zakup szybko się zwróci szczególnie, że zyskasz nie tylko dostęp do treści video ale również YouTube Music, co całkowicie zmienia sposób odtwarzania samej muzyki. Tidal, Spotify i inne rozwiązania nie będą już potrzebne.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz