Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Jak wyłączyć Youtube Premium Android?Używanie subskrypcji YouTube Premium daje naprawdę sporo korzyści. Przede wszystkim oglądasz YouTube bez reklam, ale również możesz oglądać i słuchać YouTube w tle. Jeśli wybierzesz subskrypcję rodzinną, z tej usługi skorzysta nawet 6 osób. Dowiedz się jak wyłączyć subskrypcję YouTube Premium na urządzeniu Android.

YouTube Premium – informacje podstawowe

YouTube Premium to usługa miesięcznej subskrypcji, która poprawia wrażenia podczas oglądania na największej internetowej platformie wideo. Umożliwia oglądanie YouTube bez reklam, dodatkowo możesz oglądać i słuchać filmów i muzyki w tle, np. przy zablokowanym ekranie lub jednocześnie przeglądając strony internetowe.

Ponadto YouTube Premium daje dostęp do YouTube Music, YouTube Kids oraz YouTube TV. Jednak tak naprawdę YouTube Premium to przede wszystkim rozszerzenie podstawowej funkcjonalności YouTube, a więc można powiedzieć, że płacimy za wyłączenie reklam.

YouTube bez reklam

I o reklamy tak naprawdę chodzi, bo YouTube i YouTube Premium to tak naprawdę ta sama platforma. Płacisz – nie masz reklam, nie płacisz, są reklamy. Dodatkowo jeśli płacisz, możesz oglądać YouTube w tle czy przy zablokowanym ekranie (słuchać muzyki) oraz pobierać filmy i muzykę, aby obejrzeć i posłuchać Offline.

Jednak jeśli nie masz jakiś specjalnych wymagań, to możesz to rozwiązać też za pomocą aplikacji YouTube Vanced:

Jak wyłączyć Youtube Premium Android?

Powyżej znajdziesz instrukcję, jak wyłączyć subskrypcję YouTube Premium w przeglądarce. To uniwersalny sposób, dla każdego konta Google. Poniżej opisaliśmy krok po kroku jak wykonać tę samą czynność na urządzeniu Android.

  1. Uruchom aplikację YouTube Premium.
  2. Kliknij ikonę profilu w prawym rogu ekranu.
  3. Wybierz Zakup i subskrypcje.
  4. Kliknij dostępną subskrypcję.
  5. Kliknij Dezaktywuj.

W tym samym miejscu możesz też zmienić ustawienia udostępniania subskrypcji rodzinnej członkom rodziny. YouTube Premium pozwala obsługiwać do 6 kont Google, 6 użytkowników. Może być wymagane, aby użytkownicy znajdowali się w zbliżonej lokalizacji.

Tags: , ,

Dodaj komentarz