Karczma TVDowiedz się więcej o telewizorach Android TV, cenach i obsłudze VOD i najlepszych grach na konsole.

Pobierz z Google Play Kwarantanna domowaSklep Play pobierz aplikację Kwarantanna domowa. Możesz zainstalować tę aplikację logując się na swoje konto Google na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Aplikacja kwarantanna domowa działa tylko dla użytkowników, którzy zostali zgłoszeni do odbycia kwarantanny domowej. Każdy użytkownik Google Play może zainstalować aplikację ale do jej uruchomienia niezbędna jest identyfikacja za pomocą kodu SMS.

Kod SMS zostanie przesłany do Ciebie na numer zgłoszony podczas przyjęcia obowiązku odbycia kwarantanny przez odpowiednie służby. Jeśli nie zostałeś zgłoszony do odbycia kwarannany domowej, aplikacja Google Play Kwarantanna domowa jest dla Ciebie bezużyteczna.

Jak podaje strona rządowa:

WAŻNE! Najpierw SMS, później aktywacja. Otrzymanie SMS-a jest kluczowe. To znak, że Wasze dane są w naszej bazie i że możecie rozpocząć korzystanie z aplikacji. Aplikację aktywujcie po przybyciu na miejsce odbywania kwarantanny.

Pobierz Google Play Kwaranna domowa za pomocą komputera

Jeśli korzystasz z komputera możesz zainstalować / pobrać aplikację Google Play Kwarantanna domowa logują się na swoje konto Google, to samo, które masz zalogowanie na urządzeniu z systemem Android.

Po przejściu do sklepu Google Play i zalogowaniu do konta Google:

  1. odszukaj aplikację Kwarantanna domowa
  2. następnie kliknij w Sklep Play Zainstaluj.
  3. wybierz urządzenie na którym instalacja ma się odbyć. Możesz mieć wiele urządzeń, a ich ilość uzależniona jest od tego na ilu urządzeniach masz skonfigurowane to samo konto Google.
  4. Poczekaj na zainstalowanie aplikacji Kwarantanna domowa na urządzeniu z systemem Android, może to nastąpić w ciągu kilku minut.

Pobierz Google Play Kwaranna domowa za pomocą telefonu

Jeśli korzystasz tylko z urządzenia z systemem Android możesz szybko pobrać Google Play Kwarantanna domowa uruchamiając od razu na telefonie aplikację sklep Google Play.

  1. Odszukaj aplikację Kwarantanna domowa,
  2. następnie kliknij w Sklep Play Zainstaluj,
  3. Instalacja rozpocznie się od razu.
  4. Kliknij Otwórz aplikację lub odszukaj ją w telefonie.
  5. Aplikacja może wymagać m.in. dostępu do informacji o lokalizacji lub połączenia telefonicznego. Pamiętaj, że aplikacja m.in. służby weryfikacji obecności osoby poddanej kwarantannie.
  6. Postępuj zgodnie z instrukcją aby aktywować aplikację.

Pobieranie pliku APK Kwarantanna domowa z Google Play

Jeśli masz problem z zainstalowaniem aplikacji Kwarantanna domowa na urządzeniu z systemem Android, możesz także skorzystać z narzędzi umożliwiających pobieranie Google Play APK. Popularnym narzędziem jest strona APK MIRROR, ale do pobrania Kwarantanna domowa zalecam skorzystać z serwisu EVOZI.

Poniżej znajdziesz link do narzędzia apps.evozi.com umożliwiającego pobranie z Google Play pliku APK aplikacji Kwarantanna domowa. Pobierz Google Play APK:

Tags: , , ,

Dodaj komentarz