Karczma TVHOW TO and WHY NOT?

Zakochaj się w usługach home.pl – zostań testerem beta.home.pl

W dniu dzisiejszym home.pl wystartowało z wielkim konkursem, pt. Testuj beta home.pl… chociaż lepiej brzmi tu hasło przewodnie Zakochaj się w usługach home.pl.

Dziewczyny z home.pl szukają najlepszego kandydata… no właśnie, tylko na kogo? Stawiają mu przy tym spore wymagania: ma zauważać szczegóły, ma mieć własne zdanie, ma być pomocny i który potrafił będzie zasypać je wieloma pomysłami.

Szukają najlepszego testera usług i serwisów WWW home.pl

O co chodzi? 

Home.pl wkracza na kolejny poziom rozwoju swoich usług i oferty skierowanej do klientów firmy, uruchamiając tym samym nową platformę beta.home.pl – platformę testową, która zapewne niebawem zastąpi dotychczasową stronę WWW i panel administracyjny, umożliwiając klientom jeszcze wygodniejsze prowadzenie działalności w sieci, rejestrację, ale i otwierając przed nimi nowe portfolio usług.

Beta home.pl jest odpowiedzią nie tylko na potrzeby klientów w zakresie rejestracji i obsługi usług hostingowych (i nie tylko), ale także idealnym przykładem na to, że najlepszymi testerami usług są ich bezpośredni użytkownicy.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.beta.home.pl/testuj

Home.pl odświeża zarówno swoją ofertę usług, ale i serwisy wspierające ich sprzedaż oraz obsługę. Mowa oczywiście o głównej stronie home.pl – www.beta.home.pl oraz panelu administracyjnym – panel.beta.home.pl

Zakochaj się w usługach home.pl to hasło przewodnie konkursu, którego uczestnikiem może być każdy z nas, kto zarejestruje wybrane usługi z nowej oferty home.pl, przetestuje je szczególnie w zakresie działania Panelu Klienta testowego i Systemu zarządzania usługami , a następni zgłosi swoje uwagi, pomysły lub błędy, w dedykowanej kategorii forum dyskusyjnego home.pl.

Warto w tym miejscu pamiętać, że cała koncepcja beta.home.pl jest jednym wielkim polem do testów, opartym na działaniu w pełni funkcjonalnych usług, które chwilę po rejestracji możemy już użyć do postawienia strony WWW czy uruchomienia sklepu internetowego.

Ideą całej akcji jest przede wszystkim sprawdzenie nowych rozwiązań obsługi i rejestracji, a nie samego działania usług, np. hostingu. W dużej części będzie się to jednak ze sobą łączyło, m.in. za sprawą panelu administracyjnego, z poziomu którego wykonamy większość ustawień.

Warto w tym miejscu pamiętać, że chociaż platforma beta home.pl jest środowiskiem testowym, to raz: jest w pełni funkcjonalna, dwa: działa niezależnie od bazowej oferty i serwisów home.pl (www.home.pl i panel.home.pl). O tym jak będzie wyglądał home.pl w przyszłości, zadecydują więc sami klienci (no, duże słowa, nie mniej warto przemyśleć temat i zgłosić swoje uwagi i sugestie dot. rozwoju platformy).

Jeszcze Wam mało?

Większość usług dostępnych w ramach beta.home.pl możemy zarejestrować całkowicie za darmo na rok czasu, co zgodnie z wcześniejszymi słowami, pozwoli nam połączyć ich testowanie, z faktycznymi działaniami w sieci: budowaniem stron WWW, sklepów online, prowadzeniem poczty biznesowej czy eksięgowości.

Nagrody

To jednak nie wszystko. Dla uczestników testów przewidziana jest niespotykana dotąd w branży IT pula nagród –  488 400 zł, która przełoży się na nagrody w postaci 2 letnich abonamentów na usługę Hosting Biznes (700 sztuk) oraz  2000 zł do wydania na dowolne usługi firmy lub wielokrotność ich rocznego abonamentu (100 sztuk).

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.beta.home.pl/testuj

W praktyce oznacza to, że najbardziej aktywni (łącznie jest 800 nagród do rozdania) mają szansę zyskać usługi, które pomogą im kreować swoją obecność w sieci, wspierać prowadzenie biznesu i utrzymać kontakt ze światem całkowicie za darmo na okres kilku lat.

Konkurs trwa do 31 listopada i do tego czasu można zgłaszać też swoje uwagi dot. działania usług jak i serwisów WWW (beta.home.pl oraz panel.beta.home.pl). Nagrody przyznawane są w trybie tygodniowym, a więc 4 razy w miesiącu można zdobyć abonament na hosting. Podsumowanie całej akcji zakończy się wyłonieniem 100 najbardziej aktywnych użytkowników, którzy zgarną po 2000 zł do wydania na usługi firmy.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Trzeba się zakochać… 🙂 a tak na poważnie:

  1. Przechodzicie na stronę www.beta.home.pl i rejestrujecie usługę, darmową lub płatną w zależności od Waszych potrzeb (przypominam, że usługi są w pełni funkcjonalne),
  2. Rejestrujecie usługę i zakładacie konto, stając się klientami firmy (brak zobowiązań dot. przedłużenia abonamentu po okresie testowym),
  3. Korzystacie z usług tak, jakbyście to robili na co dzień: uruchamiacie bloga, stronę WWW, sklep, prowadzicie korespondencję e-mail i rozliczacie faktury,
  4. Rejestrujecie konto na www.forum.home.pl, podając w czasie rejestracji identyfikator Waszego konta w beta.home.pl lub nazwę jednej z usług,
  5. Zgłaszacie sugestie dot. rozwoju platformy beta.home.pl i panel.beta.home.pl, zgłaszacie błędy, problemy, uwagi i pomysły,
  6. Najlepsze są oceniane i lajkowane przez innych użytkowników, w efekcie czego zgarniacie nagrody.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie www.beta.home.pl/testuj

O zwycięstwie nie decyduje jedynie ilość lajków, ale też to co i jak zgłaszacie. Najbardziej merytoryczne i szczegółowe sugestie, komentarze, błędy umożliwiające wyeliminowanie ewentualnych wad i nieprawidłowości w funkcjonalności Panelu Klienta testowego i Systemu zarządzania usługami są nagradzane.

Tags: , , , , ,